Nechápu, proč to někteří lidé dělají

6. října 2011

Tento příběh se odehrál přímo na Velikonoční pondělí. Takže jsem si ten den vůbec neužila. Jako každé Velikonoce k nám přišlo hned brzo ráno pár "mrskutníků". Hned po vymrskání* jsem šla dát granule našim třem kočičkám, jmenují se Koťa, Koťa Junior a Špečinka.

 

 

Nasypala jsem jim krmení do misky. Misku mají na "lavičce", aby jim ji Kapi nevyluxoval. Koťa a Koťa Junior k misce okamžitě vyskočily. Jenže Špečinka zůstala ležet v květináči. Tak jsem ji vzala a dala jsem ji k misce. Špečinka začala okamžitě mňouka, vřískat a kroutit se. Nechtěla jíst. Hned jsem si všimla, že je celá "polámaná".

 

Tak jsem ji celou prohlédla. Měla zdravou jen jednu pacičku. Vůbec nechápu, jak se mohla dobelhat až do toho květináče. Levou přední nohu měla zlomenou, pravou přední měla zdravou. Z levé zadní nohy jí trčela kost a druhou zadní nohu měla taky pochroumanou. A byla celá "bolavá". Nejdřív jsem si myslela, že ji srazilo auto, ale potom mi došlo, že se někde chytla do tzv. želez.

 

Nechápu, jak je někdo vůbec může někam dát?! Přála bych tomu, kdo je tam dal, aby mu ta železa ucvakly hlavu! Na víc je to nezákonné, ale zjistěte, kde ty železa jsou.  Na štěstí se z toho Špečinka dostala, sice to trvalo přes půl roku, ale teď už je jí o hodně lépe. Od té doby sice kulhá pořád na tu zadní nohu, ze které ji lezla kost.

 

A má tu nožku pořád křivou. Veterinář ji chtěl dokonce amputovat! Ale to jsem nedovolila! Má na noze normální citlivost. Doufám, že už se nic takového nestane. A taky bych chtěla poprosit všechny, aby v žádném případě nestražili takové pasti. Může se do toho kdokoliv! I Vaše malé dítě nebo Váš čtyřnohý miláček!

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?