Něco končí a něco začíná

13. března 2011

Můj bývalý kocour se jmenoval Kulička, díky svému tvaru. Byl velmi hravý, rychle se učil. Když chtěl z domu zadrápal na dveře, když měl hlad díval se na ledničku....byl tak neuveřitelně inteligentí :-).Ovšem poté se s ním začalo něco dít!

Občas se vyblinkal, ale nepřikládala jsem tomu velkou váhu, myslela jsem, že je to z přežranosti. Ovšem jednoho dne přišel domů, lehl si a občas mňoukal, žrát ani pít nechtěl. Bylo asi 10 hodin ráno, ale ihned jsme volali veterináři-měli jsme přijet. Diagnóza byla taková: kocourek se nám přiotrávil myší, pan veterinář byl tak hodný a říkal mi že kocourek přežije.....ten večer jsme s ním v rodinném kruhu strávili úžasný večer, kdy ležel u krbu a vypadal celkem šťastně. Ráno ovšem skončilo špatně. Kocourek zemřel. Vytvořila jsem mu krásný hrobeček i s květinkami a tam odpočívá dodnes. Jelikož babička neměla komu rozdat koťátka, tak jsem si jedno vzala. A máme zase kocourka- Flíčka! Také prodělal nemoc- zánět močového měchýře, přičemž moč byla složena z krve. Tenkrát jsem se zapřísáhla, že pokud tento kocourek zemře už si žádného kočičáka nepořídím, protože bolest ztráty je neuvěřitelná. Kocourek se ale uzdravil, dělá nám skvělého společníka. Ale prosím Vás- tento článek jsem napsala z důvodu, aby jste si dávali pozor co vaše číča papá a abyste přikládali pozornost podivného chování vaší miciny!

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?