Něco o tom jak jsem se měl když jsem byl štěně aneb můj první den doma

28. dubna 2014

Ahoj kamarádi. Moji páníčci se na mě a na moje brášky a sestřičky měli jenom podívat protože, ještě neměli ani pelíšek a kde by někdo znás spal?

Víte co, ještě neměli ani misky jak na jídlo tak na pití a z čeho by jsme pak papali a z čeho pili ?????? Přijeli a podívali se na nás jak jsme krásní. Moji páníčci přijeli zrovna v té době kdy jsme se koupali. Takže byla půlka ve vaně a druhá půlka v kleci.Ti v kleci čekali na umytí. První jsme potkali ještě neokoupaná štěňátka ta se mi tak nelíbila ale byli hodně roztomilá. A následovala cesta do koupelny. Šli jsme se podívat do koupelny protože tam byla naše druhá půlka štěňat. Podívali se na nás a já jsem paničce(mamince)skočil do náruče a už jsem byl s nimi.Odvedli mě hned domů takže jsme se stavovali do kauflandu koupit to nejpotřebnější pro výchovu štěňátka. Moje panička Natálka Měla zánět středního ucha a tak jí hlídala babička teda né moje babička Natálky babička. Pak následovala výchova. Natálce jsem párkrát počůral nebo pokakal koberec ale naučit jsem se to musel ne ????? Teď jsem chytrý psík a svoje páníčky miluju. A vás mám taky ráda jsem milovník úplně všech !!!!!! :-D

 

Přidáno: 18 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?