Nehoda se skříní

17. února 2016

Tato událost se stala dávno, když jsem ještě ani nebyl na světě. A víte jak to vím? Řekla mi to moje milovaná panička. Přivezli si domů malé štěnatko labradora. Krásnou chundelatou kuličku a dali jí jméno Kiara.

A protože Kiara už za hodinu skákala a chtěla si hrát tak ji vzali ven. Přišli domů a děti šli dělat úkoly. Dospělí šli mezitím dělat večeři a Kiarka se se mezitím ztratila...

Hledali ji všude a když ji v domě nenašli šli hledat ven. Moje pánička, která myslela že se Kiarka vrátí čekala doma (i když pravděpodobnost, že se malé štěne vrátí samo domů když je doma teprve pár hodin je malá). Venku ale také nebyla...pánička si řekla že už doma sedět prostě nebude a šla se obléct, aby mohla Kiarku hledat taky. Oblékla se a šla se obout. Otevřela skřín, ve které měla schované boty a ...kdopak to tam sedí????? No přeci Kiara.

Pánička hned všechny obvolala, že můžou domů, že už Kiarku našla. Všichni byli rádi a dali Kiarce najíst a napít. No a víte, jak se Kiarka dostala do botníku? Jednoduše. Když všichni přišli, jediná pánička si schovala boty, ale zapoměla zavřít botník a šla se převléct z venku a pak si vzpoměla že nezavřela botník... šla ho tedy zavřít. Jenže Kiara do něj mezitím vlezla. No, ale nakonec všechno dobře dopadlo ne?

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?