Nejkrásnější dárek pod stromeček

27. prosince 2011

24.12.2011. Tento den byl nejkrásnější, který jsme prožila. Jsme za to moc ráda a zůstane mi v paměti navždy.

 

 

Ráno jsme s mými kamarádami šly za pejsky do útulku donést jim něco na zub. Když jsme tam přišly, tak jsme daly vedoucímu útulku nějaké pamlsky a ostatní jsme daly pejskům. Jak jsme procházely kolem klecí, tak jsme se zamilovala do malého bílobéžového pejska.

 

Byly mu asi dva roky a byl to kříženec nalezenec. Lidi ho našli v koši. Hned jsme se do něj zamilovala a hrozně jsem si ho chtěla vzít domů. Ale nemohla jsem. Máme doma už dva psy a třetího mamka už nechce a navíc byl už zamluvený. Asi v půl jedenácté jsme už musely jít domů. Mě bolelo, trhalo srce ho tam nechat, ale musela jsme jít.

 

Doma jsme to říkala, nikdo nic neříkal. Musela jsem na něj myslet, proto jsem se tam odpoledne zpátky vrátila, ale on už tam nebyl. Málem jsem se rozbrečela, protože jsem se do něj zamilovala. Když jsem přišla domů, tak jsem pomáhala mamce. Po večeři najednou skoro všichni odešli do obýváku a já jsme tam měla zůstat sama.

 

Nevěděla jsem, co se dělá. Najednou mě zavolali. Tak jsem tam přišla a co jsem nevidělala? Byl tam ten pejsek z toho útulku. Úplně jsem se rozbrečela a on ke mě přiběhl. Byla jsme hrozně šťastná, ani to nemůžu popsat, jak moc. Tento dárek byl nejhezčí, který jsem dostala. Jsem moc ráda že mám SAMÍKA.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?