Nejkrásnější den v mém životě

20. května 2016

Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh. Není vymyšlený. To vše se stalo a jsem za to moc ráda. Chtěla bych tím poděkovat celé své rodině a kamarádům.

Bylo 13.července. Jakmile jsem otevřela oči, hned jsem byla plná energie. Mám narozky. Pořád jsem cítila to jedno malé procento naděje, že bych mohla dostat svého vytouženého psa. Mé naděje se ale rychle rozplynuly, když mi mamka při snídani řekla, že pojedeme k babičce a tam to oslavíme. Večer že musíme jít s bráchou brzo spát, protože pojedeme do Prahy. Moje energie, ze mě najednou vyprchala, ale snažila jsem se tvářit šťastně. Mám přece narozky a musím si to užít.
Jeli jsme k babičce. Byla tam i teta, strejda, babička, děda, druhá babička, druhém děda, no kdybych to měla jmenovat, tak jsme tu do zítra. Dali jsme si oběd a šli ven na zahradní pergolu. Já jsem si hrála s tety psem. Fenkou Bertičkou. Taťka najednou řekl, že si dojde na záchod.
Dlouho de nevracel, takže mi to přišlo divné. Šla jsem se podívat za ním do obýváku. Telefonoval. Jakmile mě uviděl, vyhnal mě. Když přišel, domluvili se s dědou, že půjdou do hospody. Přišlo mi divné, proč by ve tři hodiny odpoledne chodili do hospody, ale nechala jsem je. Vrátila jsem se k Bertičce. Asi po 20 minutách jsem s ní šla na procházku. Byla jsem venku asi hodinu. Když se vrátím, nikde nikdo není a doma ke zamčeno. Najednou začne Berta štěkat. A jde ke kůlně. Tak otevřu a .....
,, Překvapení!!!'' vykřikli všichni. Taťka držel v ruca obrovskou krabici. ,, Otevři jí a když ji budeš otvírat něco si přej.'' Začala jsem s rozbalováním a přála jsem si , že v té krabici bude moje nejoblíbenější Border kolik. ,, Tati!!'' vykřikla jsem když jsem tu krabici otevřela. Uvnitř ležela malá Border kolie. Začala jsem brečet.
Byla jen a jen moje.
Každému přeji ten pocit.
Eimy mám tě moc moc moc moc moc moc moc moc ráda a nikdy na světě tě nikomu nedám. ❤❤❤

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?