Nejlepší GPS pro psy a kočky a proč je jejich uživatelé milují!

26. února 2018

Víte, proč můžete milovat GPS obojky? Jsou skvělé, když chcete pečovat o své mazlíčky zodpovědně. Ukáží, kde se váš chlupáč nachází, nabízejí funkce sledování, sdílení i hlídání aktivity, liší se designem, dosahem, signálem...Vy si tak snadno mazlíčky kdykoliv ohlídáte. Přímo v aplikaci pro smartphone! Které z nich ale nosí vaši mazlíčci nejčastěji? A proč si je chovatelé opakovaně vybírají? Nechte se inspirovat!

Zasloužená jednička pro GPS Tractive

Tractive představuje GPS obojek se základní výbavou, ovšem s naprostou spolehlivostí a stabilitou. A proto je vlastně skvělé, že mezi uživateli v oblibě vede. Vypovídá to o vysokém hodnocení spolehlivé kvality oproti samotnému designu či reklamě. Takže, co za tím stojí?

GPS pro psy Tractive

V první řadě Tractive vyhrává mezi lokátory gps zajištěním provozu pomocí GMS signálu. Obvykle kolísavé řešení vyřešil Tractive využitím kombinace mobilních sítí s nejspolehlivějším pokrytím. Tractive zobrazí pohyb mazlíčka i v reálném čase a zajistí zónu bezpečí Geo fence. Polohu aktualizuje každé 2 sekundy a dosah je omezený pouze pokrytím signálu. Uživatelé hodnotí na výbornou stabilitu dosahu a přesnost určení pozice s průměrnou odchylkou 2 - 7 metrů. Což je pro sledovací GPS obojky zajisté to hlavní. Praktická je funkce zabezpečení do tmy, když na dálku rozsvítíte nebo zapnete zvukový signál na obojku psa. S Tractive se nebojte vyrazit i v silném dešti, a když se pejsek nějaké té louži nevyhne, nic se neděje. Vodotěsné vlastnosti jsou součástí spolehlivé služby, ovšem koupání s Tractive už nedoporučujeme.

GPS Tractive pro psy

Opatrně je třeba postupovat v zalesněném terénu nebo v oblastech bez pokrytí mobilních sítí. Mezi menší nevýhodu GPS Tractive patří rozměry. Např. pro kočky budou již na hranici tolerance. Zákazníci také často doporučují přichytit Tractive za kšíry, kde je oproti umístění na obojku stabilnější.

 

Celkově jde o stabilní GPS se spolehlivými funkcemi, které se v reálu od garantovaných vlastností neodchylují. Poruchovost je téměř nulová.

GPS obojky pro psy

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Máte rádi styl a design? Paby vám dopřeje víc.

Pokud máte rádi stylovky, pak si Paby, druhou zákaznickou volbu, zamilujete. Mezi GPS pro psy a kočky vyniká variantami pestrých stylů a miniaturní, lehkou konstrukcí. Paby je totiž nejlehčím zařízením GPS na světě! Data mají podporu LBS skrz GPS a Wi-Fi.

Designové GPS pro psy Paby

Paby vám dohlédne klidně na 20 člennou smečku. Pohyb vašeho čtyřnohého parťáka můžete sledovat v reálném čase, trasu ukládat a cestovat po více než 70 zemích světa. Všude budete mít s Paby nad vaším psem dohled. Odchylka lokalizace je maximálně 10 metrů. Zařízení je plně vodotěsné, a proto se pejsek může i vykoupat. Bezpečnost pojistíte zónou Geo fence a dohled na mazlíčka můžete sdílet s více uživateli. Zvukový a světelný signál vybaví GPS do tmy.

Paby je současně i monitorem aktivity. Spočítá každý krok, zjistí, kolik mazlíček prospí a jak je aktivní. Na základě údajů vám nabídne doporučení kondičního plánu.

Opatrnost je vhodná opět v zalesněných terénech a oblastech s nedostatečným pokrytím mobilních sítí. U Paby dochází k nižší návratnosti především z důvodu spárování platby a v některých případech kvůli zpomalení funkce live tracking.

Designové GPS pro psy Paby

Obojek se skvělou funkční výbavou a nejlehčí konstrukcí míří na široké spektrum uživatelů. Zaujme výrazným stylovým provedením a možností sledovat vysoký počet psů. Poruchovost je občasná.

 

Mishiko: GPS snů, které se ještě neuskutečnily

Na třetím místě v počtu zakoupených kusů stojí kompletně vodotěsné GPS zařízení Mishiko. A důvod je nasnadě. Stylově téměř bezkonkurenční, s odolným hliníkovým tělem a efektními detaily jako nabíjení přes základnu nebo zajímavé řešení světelných kontrolek. Mishiko je propracovaný jak zvenku, tak zevnitř. Bohužel však zůstává spíš u návrhu, než u realizace. Potíže působí softwarové chyby.

GPS lokátor pro psy Mishiko

Jednou z nejpřitažlivějších výhod GPS lokátoru Mishiko je bezpochyby nulová platba za služby operátorů a také “bezdotykové provedení”. S Mishikem získáte zadarmo doživotní aktualizace a neomezenou službu po celém světě. Mishiko nepotřebuje pro spuštění žádná tlačítka. Pouze zatřesete a kouzlo je hotovo. Stejnou funkci plní i bezdrátová nabíjecí stanice. GPS lokátor je vybaven LED osvětlením, bezpečnou zónou Geofence a sledováním v reálném čase.

Funkce monitor aktivity přesně zaznamená rozložení odpočinku a aktivity vašeho mazlíčka a nabídne individuální plán.

Reputaci lokátoru Mishiko bohužel kazí to, že trochu předbíhá svůj čas. Softwarové chyby, které se projevují u nabíjení, spouštění a načítání dat, dělají z GPS obojku krásný obal bez funkce. Na doladění bude třeba ještě nějaký čas. I při zvýšeném výskytu reklamací však funkční kus znamená, že kdo jej má, ten jej nedá! Bude tak nejlepší pro vaši jistotu zakoupit Mishiko tam, kde máte dostatečnou a spolehlivou záruku vyzkoušení zboží či výměnu.

 

Efektně navržený obojek ve stylu hi-tech minimal. Okouzlující technická výbava však nevyváží poruchy v provozu. Reklamace jsou časté.

GPS lokátor pro psy Mishiko

 

 

GPS obojky pro psy, které jsme pro vás vyhodnotili, naleznete také na našem e-shopu či prodejně. Nezapomeňte, že vám ochotně poradíme, ať už jste doma na online chatu, zavoláte nebo se zastavíte pro ukázku.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?