Nejmenší myš jakou jsem kdy víděl

14. srpna 2010

Konečně přestalo pršet, vysvitlo sluníčko a bylo vedro.

 

Vyrazili jsem s páníčkama na výlet, šli jsme podél řeky Labe, které bylo plné koryto vody a také moc veliký bordel co velká voda přinesla. Bylo hrozné dusno a mě se vůbec nějak nechtělo šlapat. Páníčkové to nechápali,protože vždycky když jsme takhle z města venku,tak letím jak šílený. A jak jsem se tak coural,tak mě zaujala malá díra v trávě,s které něco malého vykukovalo. Mělo to zvláštní pach, něco podobného co je u nás za barákem na louce. Tak jsem se zastavil a potichounku jsem to jen tak pozoroval co jako že bude.

 


Najednou s té díry vylezla tak ale úplně malinkatá myška. Ona se mě vůbec nebála,já jsem jí jen tak trochu očuchával a ona jen seděla a čekala jestli bude na sváču nebo ne.Byla tak maličkatá,panička říkala,že tak malou myšku také ještě neviděla.( a to v životě viděla už dost nenormálních věcí)Říkala že se snad musela teprve narodit,byla to taková šedá kulička s růžovýma nožkama. Jenomže já jen tak něco nejím ani doma,natož nějakou myš,žejo! Když myška zjistila, že jí od nás nic nehrozí, tak se odebrala do velkého světa. Byla tam úplně sama,asi se ostatní báli vylézt,když tam číhal takový statný pes jako jsem já!!! Kavalír King Charles, no řekněte,nejde ze mě strach???

 


Když myška odešla, tak jsme pokračovali v cestě šli jsme ještě móóóc daleko . Protože jsme to tam byli poprvé tak jsme si trochu zašli,pak se má pes spolehnout na páníčka,a jsou ztracený všichni. Byl jsem šťastný když jsem zahlédl naše auto. Dveře se otevřely ,já skočil rovnou na své místečko a byl jsem hrozně šťastný.A jelo se domů.

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?