Nejtěžší věc mého života

16. září 2016

Ahoj,jmenuji se Žeryk a povím vám svůj příběh. Měl jsem páníčka, který byl starý asi 74 let. Celých 14 let mého života se o mne staral, protože jsem byl jediný, kdo s ním přes týden přebýval na chaloupce v Zechovicích.

Ale skoro každý víkend se u něj zastavili nějací lidé s dvěma fenkami,dovezli mu jídlo a pak už s ním zůstali. V jednom kuse si povídali a vypadalo to, že k němu mají silný vztah. Měli ho moc rádi. Já jsem si rád hrával s těmi fenkami, akorát ta větší mě občas plácla tlapkou, když jsem byl moc dotěrný.

Jednou přijeli ti lidé a nesli sebou něco moc voňavého, ale vzít jsem si to nesměl. Přespali u páníčka a druhý den odjeli. Den potom přijeli další lidé, které jsem vídal jen občas, ale znal jsem je dobře. Také mu přivezli něco voňavého. Druhý den jsem od páníčka na chvíli odběhl, jak jsem to měl ve zvyku, večer jsem se zase vrátil...ale byl jsem zmatený. Páníčka jsem nikde neviděl. Chtěl jsem ho jít hledat, ale zaslechl jsem takový pronikavý zvuk. Jakési houkání, ale sova to nebyla. Potom do světnice dorazili ti lidé, kteří za mnou jezdili každý víkend. Něco jim teklo z očí po tváři. Ten muž mě popadl, naložil do auta a odvezl.

Dal mě do zahrady, kde byly ty dvě fenky. Nějakou dobu jsem musel zůstávat na zahradě sám. Byl jsem nejistý a nechápal jsem, kam se mi schoval páníček. Něco mi ale říkalo, že můj páníček, když se o mně staral tak dlouho, by mě neopustil jen tak a myslím si, že už nepřijde.

U své nové rodiny jsem už téměř 3 měsíce a hodně jsem se změnil. Byl jsem sebevědomější a navíc mi dopřáli péči, která mě sice občas tahala, ale byla mi i příjemná. Už s nimi bydlím nahoře a chodím i na 10kilometrové procházky. Byli překvapeni, jak to zvládám. Ani vám nemohu popsat, jak jsem jim vděčný. Nevykašlali se na mě, když jsem je potřeboval a myslím, že už jsou také o něco šťastnější. A na chaloupku jezdíme pořád :)

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?