Nejvděčnější pejsek na světě

26. října 2010

"A jak pomáháte zvířatům Vy?"

 

Ráda bych Vám vyprávěla příběh naší fenky Sáry. Dnes je to sedmiletá roztomilá a doufám i spokojená dáma. Ale nebylo tomu bohužel vždycky tak.

 

Sáru jsme si brali z útulku z hodně zuboženém stavu. Měla velkou podváhu, spoustu podlitin, zánět kůže…Tohle vše ale nebylo to nejhorší. Sára měla velké psychické trauma. Venčení bylo velkým utrpením pro obě strany. Bála se vodítka tak moc, že absolutně nepřicházelo v úvahu se o cokoli s ním pokoušet. Dostali jsem spoustu pokut za volně pobíhající psa. Dále se bála prudkých pohybů a hlasitých zvuků. Vše pro ni bylo hodně stresující…

 

Tohle všechno jsem zvládli spravit za cca 18 měsíců. Teď je Sára naprosto vyrovnaný pejsek, který má rád všechno. Dokonce i lidi. Chválabohu zapomněla na to utrpení, které jako štěně prožila.

 

Tak tohle je příběh Sáry, které jsem pomohla a snažila jsem se, aby si život užila šťastně a bezstarostně. Na druhou stranu musím říct, že Sára vlastně pomohla i mně. Je semnou v každé životní situaci a jsem jí za to moc vděčná. Všem, kteří si berou pejska z útulku, bych chtěla vzkázat, aby to nevzdávali a nevraceli pejska zpět po prvních nezdarech. Buďte trpěliví a výsledek bude stát určitě za to…

 

Chipatos

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

***

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?