Největší psí festival DogFest 2018 a soutěž!

16. srpna 2018

Nenechte si letos ujít největší psí festival v České republice – Dog Fest 2018 a hrajte s námi o 100 vstupenek a 3x 1000 kč na nákupy v e-shopu Hello Sandy!

Jde skloubit nejlepší letní zábavu a zároveň trávit čas se svým čtyřnohým kamarádem? Jednoznačně ano! 
Nenechte si letos ujít největší psí festival v České republice – Dog Fest 2018!

Na co se můžeme těšit? 

Program je opravdu bohatý a vybere si každý chlupáč i dvounožec. 

Pro psí sportovce bude třeba možnost zaběhat si pod vedením trenéra caniscrossu, zkusit tanec se psem v rytmu hudby, nebo třeba poznat vodní sporty, kterými vás provede mistr ČR – fenka Džukela s páníčkem. Můžeme se také těšit na Bull zónu pro siláky, Chrtí speciály nebo Agility park.
Na psí nezbedníky si posvítí psí psycholog. Na vše bude dohlížet pani veterinářka Petra Kišová z její Vet zóny, kde se dozvíte kupu zajímavých informací o zdraví našich chlupatých kamarádů. 

A že bys radši něco na zub? Tak to si nesmíte nechat ujít Street food zónu, Piknik zónu a pro nejmenší bude k dispozici dětský park a kopa soutěží. Vše bude doprovázet bohatý program ukázek mnohých odvětví kynologie a nejen té. Celým programem nás provede moderátor a bavič Jirka Šimonek.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Máme soutěž pro Vás! 

Jako mediální partner Dog Festu 2018 pro Vás vyhlašujeme soutěž o:

- 100 vstupenek pro 50 z Vás na festival Dog Fest 2018
- 3x 1 000 Kč  na nákup v HelloSandy.cz

Jak se zúčasnit? 

Je to jednoduché, stačí na naší facebook stránce pod příspěvek o soutěži vložit do komentářů fotku Vašeho pejska. Příspěvěk najdete ZDE.

Téma soutěže je zábava!

Vyfoťte pejska, jak si s ním hrajete, jak skotačí nebo jak oslavuje. Prostě moment, kdy se pejsek raduje. 

Pravidla soutěže

Abychom hráli férově, tak polovinu výherců vyberete Vy! Tedy 50 vstupů zdarma vyhraje 25 z Vás, jejichž fotky budou mít nejvíce interakcí,  tedy “to se mi líbí + srdíčka” a dalších 25 výherců vybere naše redakce Hello Sandy. 

Každý výherce obdrží 2 vstupenky na Dog Fest 2018.
1 voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup na HelloSandy.cz vyhrává fotka s nejvíce interakcemi a další 2 výherce voucherů vybere naše redakce.
Nákupy jsou na libovolné produkty z bezmála 2 000 produktů, které na Hello Sandy můžete najít! 

Fotky zasílejte a hlasujte do 29.8.2018 do 22:00 hodin, kdy soutěž končí. Následně nafotíme všechny fotky s interakcemi a další den zveřejníme výherce na naší facebook stránce. Soutěž sdílejte mezi své přátelé, ať mají možnost fesťákovat s námi!
A jelikož se na akci potkáme, tak výhercům nabízíme focení jejich pejska na Dog Festu a následné umístění fotky do galerie v naší sekci Plemena! 

Kde se sejdeme?

Akce se uskuteční 1.9.2018 v krásném prostředí Prahy 9, přímo u metra Střížkov. To znamená jediné – výbornou dostupnost jak autem, tak MHD. Těšit se můžeme na celkem 25.000 m2 travnaté plochy, kde si s chlupáči užijeme den plný zábavy. 

Pro ty, kteří nevyhrají, tak nezoufejte. Vstupenky můžete zakoupit na stránce www.dogfest.cz, kde naleznete také bohatý program a další informace o psím festivalu. Nebo přímo na fb údálosti akce zde.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?