Nelez v lese do houští

22. února 2011

Náš jezevčík Maxíček chodil s páníčkem pravidelně do lesa,říkali jsme jim,že počítají stromy.Držel se pěkně u nohy,nikde daleko neodběhl.Až jednou neposlechl vlezl do houští. Tam štěkal,štěkal a štěkal až se najednou ozvalo divné zachrčení,potom psí nářek a Maxíček byl z houští obloukem vyhozen.Asi tam byl divočák.Ale pejsek stále hlasitě naříkal a nedokázal se na nožky postavit.Tak ho páníček zabalil do svetru a pomalu nesl naříkajícího pejska domů.

Byla to pěkná fuška,asi pět kilometrů,to se i malý pejsek pronese.Ani doma se neuklidnil a naříkal a nemohl se na zadní nožku postavit.Jeli jsem tedy na veterinu.Tam Maxíčka prohlédli,zrentgenovali a konstatovali,že zadní nožka je zlomená.Ale,že se to při klidu doma samo spraví.Pejsem prý sám pozná,kdy se už na nožku může postavit.Tak nám doma potom ťapkal po třech nožkách,venčit jsme ho nosili na rukách,aby se mu na schodech nic víc nestalo.Asi po deseti dnech už začal našlapovat i na tu zlomenou,zase pěkně ťapkal po všech čtyřech.Myslíte,že do lesa přestal chodit,kdepak každý den tam s páníčkem zase šel počítat stromy.Později se mu už nikdy nic nepřihodil,asi pro,že do žádného houští už nelezl.

 

Přidáno 45 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?