NELINKA

6. října 2011

Kamarádka přišla o kocourka a tak se rozhodla, že si pořídí kotě z útulku. Manželka jí doprovodila. Po návratu mi vyprávěla, že tam mají úžasnou kočku, otevřela jí dvířka klece a ta ji packama objala. Jenže doma máme i 16ti letého jezevčíka Denise, což je problém.

 

 

Druhý den jsem s kamarádkou jel do toho útulku se podívat. Měla pravdu, provedla mi to samé. Co budu vykládat, už jsem ji nepustil a domů jsme jeli ve třech. Manželka měla velkou radost, jen Denis se díval, co se děje. Uběhlo pár dní a po několika střetech, kde jasně zvítězila Nelinka, si vyhranili svá teritoria, pokouší se to dodržet.

 

Jen Denis má smůlu. Když ho jeho nenažranost vyžene k Nelině misce, dostane pár ťapek a zmizí do botníku. Nelinka je mazlivá, víc má ráda paničku. Ale dokáže být jak teroristka, to vyžaduje mazlení. Po pár týdnech jsme zjistili, že naše slečna je sibiřská kočka. A tak jsme začali studovat dostupné materiály o ní. Několik věcí jsme upravili a Nelinka má z toho radost. Přibývá na váze, kožíšek na bříšku jí pomalu zarůstá.
Už je platným členem naší rodiny.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?