NELINKA 2

7. listopadu 2011

Nelinka má ráda granule. Po několika pokusech jsme zjistili, že nejvíc jí chutnají Whiskas pro kastráty. Nejdříve to vypadalo, že na kapsičky není. To měla na zkoušku nějaké německé a nejely jí.

 

 

Jednou jí sousedka donesla kapsičku Whiskas a to byl náš konec a začátek průvanu ve financích. Whiskas kapsička vyhrála na plné čáře a vzhledem k tomu, že v útulku neměla takový servis, což bylo vidět i na její váze. Dokázala vyloudit i 5 kapsiček denně. Z legrace jsem jí zkusil dát maso z konzervy, co má náš pes Denis.

 

Přišla, čichla, odešla. Koupila se konzerva Whiskas a hle, v tu ránu mi seděla na klíně a předla jak motor od BMW. Říkali jsme si, že pro změnu jídelníčku dostane i občas něco od oběda. Bohužel, chybička se vloudila. Přesvědčila nás, že před obědem je to lepší a sotva ucítí syrové maso, vříská jako hejno hladových kobylek.

 

Tak tedy občas se dáme ukecat a dostane svůj díl. Prý jsou kočky hravé, nevím. Koupily se hračky, něco málo jsem i vyrobil a nakonec zvítězil obyčejný provázek na tyčce. Za ním je ochotná lítat. Postupem času se to vylepšilo laserovou tečkou. Tu přímo miluje. Je taky pravdou, že jsme kvůli ní přestavěli obyvák. Udělal jsem jí krmítko na balkon, její TV-LIVE-SHOW.

 

A u balkonu má pokus o škrabadlo, rozhlednu. Když už jsem myslel, že ji zdemontuji, začala si tam chodit dávat šlofíka a po očku má přehled v celém pokoji. Holt, dává nám najevo, že ona je DÁMA, která je zvyklá na nadstandart. Ale přesto všechno ji máme rádi. A snad i ona je ráda s námi.

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?