Nelinka a její mládí.

6. července 2013

Když sem byla malé koťátko, tak se mnou se nikdo nenudil, panička mě přivedla domů jako dáreček. Paničce druhé jsem se moc líbila, ale teď problém, co páníček...

 

 

Tak mi udělaly krabici a v ní jsem byla a druhý den přišel pániček z práce a já jsem měla pilno mňoukat, no tak pániček přijde a říká, co to máš pod tou peřinou a panička nic, nekecej a ukaž mi to, tak já opatrně jí odkryla a páníček si mě hned oblíbil a je rád, že mě viděl Tak hned druhý den, co zjistil, že mě mají, tak mi něco vyrobil, abych jim neutíkala pořád za skříně. Potom, jak jsme byla starší, tak na mě šly pudy a začala jsem mrouskat, ale nikdo nevěděl, co se mnou je.

 

Tak se zajelo za veterinářem a ten nám řekl, že půjdu na kastraci, tak jsme v ten den ještě byla na kastraci. Měla jsem rozřízlé bříško a bylo to hrozné. Tři dny v kuse jsem jen spala, ani mě nikam nepouštěly, protože měly strach, že si někde něco udělám. Jinak od malička jsem domácí kočička, byla jsme i párkrát venku, ale taky to neudělaly dobře. Pořád jim jen utíkám a oni mě honí venku na zahradě.

 

Ještě že máme tak chytrého pejska, že ten mě vždycky zastaví a panička si pro mě dojde. Dostanu vyhubováno ale mě je to jedno, stejně to udělám potom znova, prostě jsme taková zlobivá kočička. Taky od malička jsme hrozně drápala paničku, že měla pořád podrápané ruce, ale teď už ne, jen když se někdy zlobíme, tak si zablbnem, ale už to není takové, už paničce nechci ubližovat. Protože vím, jak jí to bolelo.

 

Teď jen většinou se honím s mladší sestřičkou Barunkou. Té dávám zabrat na kožich, že se mě i bojí, protože jsem větší než je Barunka a neví, co ode mě může čekat. To je můj příběh, komu se líbí, tak jsem ráda. Děkuji za přečtení a mějte se, zdravím vás. Vaše NELLY

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?