Nelly a 3. narozeniny

29. září 2011

Tak a je to opět tady. Říjen a já už letos oslavím své třetí narozeniny. Moc se na ně těším, vždy od páníčků dostanu nějakou pěknou hračku a plno pamlsků. Letos si pro mě páníčci připravili dort z masa a nějaké pamlsky na čištění zoubků.

 

 

Říkali, že hraček mám stejně spoustu. Víte, já si moc ráda hraji a tak mám od páníků slíbeného plyšáka na Vánoce. Jojo s plyšákem si vyhraji nejvíc. Tak Vám ještě řeknu, co nového jsem se přes rok naučila a co jsem dnes dělala. Takže o prázdninách jsem se naučila nový povel "trhej". Nebojte, to panička používá jen někdy, já jsem ještě nikoho nepokousala. A taky už se tak nebojím vody jako vloni a předloni. Dokonce už i do potoka chodím dobrovolně.

 

No a to je asi vše, co jsem se naučila, tak tedy dnes jsem zažila. Ráno bylo normální jako každé jiné jak jsem se vyhajala, tak mě panička vyvenčila. Byla jsem venku asi hodinu a pak jsem se šla nasnídat mňam, mňam. Měla jsem chleba se sýrem. Po snídani jsem šla opět ven a byla tam až do oběda. Pak jsem u schránky čekala na paničku než přijde, protože dnes byla na takovém menším výletě a jak jsem se později dozvěděla, tak mi tam prý koupila dáreček k narozeninám,ale to Vám přece nesmím říct jaký, protože narozeniny mám až 20. října.

 

No a tak jsem se vrátila na zahrádku a spokojeně "pila"s páníčkama kafe. Dostala jsem jogurt a na večeři budu mít asi chleba ve vajíčku, moc se těším. No a to je můj den shrnutý do pár řádku, co jak voda uplynou a vy budete mi přát už k svátku. Krásný zbytek října a hezkou zimu přejeme všem psím kamarádům i paničkám. A PÁNÍČCI, NEZAPOMENTĚ SVÉMU ZVÍŘECÍMU KAMARÁDOVI koupit nějaký pěkný DÁREČEK. Nellynka a její banda a páníčka.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?