Nelly a Broke před třemi lety.

26. července 2012

Nejprve Vám něco řeknu o Nelly než začnu můj příběh. Nelly je fenka bernského salašnického psa a v říjnu bude mít dva roky. V té době, kdy se tento příběh stal, tak Nellynce nebyl ani rok. Nelly má nejradši piškoty a je velice poslušná. Nyní Vám povím můj příběh.

 

 

Jednou odpoledne jsme šli s Nelly na chatu. Jak jsme tam došli, tak tam byla babička s dědou a ti nám uvařili horkou čokoládu. Sedli jsme si všichni na terasu, která je u chaty. Babička pustila z auta Broka, což je její pes Welsh-terier. Nelly a Brok se spolu kamarádili, tak jsme je nechali běhat spolu kolem chaty a po poli.

 

Já a brácha jsme si šli s těmi hafany hrát, honili jsme se, hráli na schovku a pak jsme zkoušeli, jestli ti naši dva psíci umí povel “hledej” a taky jsme jim házeli piškoty, jestli mají dobrý postřeh. Už nás to přestalo bavit a tak jsme šli zpět za mamkou, babičkou a dědou na terasu.

 

Chvíli jsme Broka a Nelly ztratili z dohledu. Párkrát jsme na ně zavolali a Broček přiběhl, ale kde je Nelly?! Chvíli jsme čekali a viděli, jak Nellynka běží z pole. Myslela si nejspíš, že jsme šli domů, tak proběhla kolem chaty a u rybníka se zastavila, nejspíš měla velkou žízeň, tak opatrně slezla po srázu k vodě a napila se. Jelikož to bylo štěně, tak nebyla moc opatrná a spadla tam. No a od té doby se bojí vody.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?