Nemocné očičko

30. prosince 2012

Tento příběh je o našem jezevčíkovi Danečkovi. Když mu bylo 16 let, tak jsme si říkali, jak to je pořád ještě čilý pejsek. Byli jsme moc rádi, málokdy se vidí, že v 16 letech se pejsek normálně pohybuje, běhá, skáče, atd. Jenže po pár měsících to s ním začalo jít z kopce.

 

 

Báli jsme se o něj, pomalu začal hluchnout a slepnout, nevěděli jsme, co dělat, ale náš Daneček si s íim poradil. Naučil se chodit, i když viděl jen na metr. Hodně mu pomáhala jeho kamarádka Barunka, často spolu chodí ven a ona na něj vždy čeká než Daneček k ní dojde. Ale pak jednoho dne jsme slyšeli, jak Daneček brečí, padá na pravý bok a pacinkou si žmoulá očičko. Ze začátku jsme nevěděli, co mu je.

 

Nechtěl, abychom se na to podívali, pak ale ustoupil a nechal nás se na něj podívat, očičko měl úplně zavřené a teklo mu z něj plno vody, vůbec to nešlo zastavit, strašně jsme se báli. Když jsme viděli, že nemá ani rovnováhu, nevěděli jsme, co mu přesně je. Po hodině už začal lépe chodit, pořád se narovnával a opíral o nábytek, nakonec se z toho dostal.

 

Řekli jsme si tedy,  že ho necháme do zítra odpočinout. Druhý den se mu očičko zacelilo a dokonce ho měl i otevřené, tak jak má být, už na něj sice nevidí, ale nám ani Danečkovi to vůbec nevadí. Naučil se s tím žít a my jsme moc rádi, že je tu s námi dodnes. Brzy už Daneček oslaví 17. narozeniny a snad tu s námi bude ještě dlouho.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?