Nenažraná kočka

15. července 2012

V neděli mamka koupila dýně a chtěla zkusit nový recept: dýně a zelí. Recept se podařil, byl velmi dobrý a po obědě jsme si řekli, že bychom mohlí jít ven na procházku do lesa. Uklidily jsme všechno a dýně a zelí jsme nechali na kuchyňské lince a překryli jsme to utěrkou.

 

 

Na procházce jsme byly v lese asi tak dvě hodiny a když jsme se vrátily, tak jsme zjistily, že utěrka je na zemi, všechno zelí pryč a taky některé dýně. Ten den jsme nemohly najít vůbec Coudynku. Druhý den jsme jí našly, jak leží na sedačce a vůbec se nehnula, nechtěla jíst, pít ani si hrát, vůbec nic.

 

Jeli jsme ten den do Liberce na nákup a řekli si, že jestli Coudynce nebude do pár dní líp, tak ji vezmeme k veterináři. Když jsme se vrátili z nákupů, Coudynka furt ležela na úplně stejném místě. Snažili jsme se ji malinko povzbudit, aby se napila, protože dva dny už nepila ani nejedla. Třetí den jsme se ráno šli kouknou na Coudynku do obýváku a nebyla tam.

 

Lekli jsme se a šli ji hledat. Našli jsme ji venku, jak pije z jezírka, vzali jsme ji dovnitř a dali ji najíst. Pak chvíli spala a potom si šla ven s náma hrát na zahradu. Zjistili jsme, že už je v pořádku a že nepotřebuje jít k veterináři a že je jenom nenažraná a musí jíst všechno, co ji přijde pod čumák.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?