Neobyčejná Baileys

11. října 2011

Miluju kočky a moje babička také, máme obrovský pud záchrany ztracených koček. Jednou jsme si všimly, že se po vesnici potuluje nádherné bílé koťátko s krémovými oušky, ocáskem, čumáčkem a úžasně modrými očíčky!

 

 

Po necelém týdnu neúspěšného poptávání se po vesnici, zda má kočička nějakého majitele, jsme se rozhodly, že si ji vezmeme domů. Ihned jsem jí pojmenovala Baileys. Později nám celá vesnice Baileys obdivovala!

 

Kočička trávila prvních pár měsíců (přes zimu) v domě, převážně v koupelně. Babička má totiž dům hned u hlavní silnice a často se nám stává, že nám někdo kočičky zajede. Baileys tedy žila v domě a tím pádem na nás byla neuvěřitelně zvyklá.

 

Abych ještě vysvětlila, proč kočička bývala v koupelně. Když babička odcházela z domu, tak Baileys zavírala do koupelny, aby v domě bez dozoru něco nezničila. Mimochodem babička všechny nalezené kočičky ubytovává v koupelně. Spousta kamarádů si z babičky proto dělalo srandu.

 

Ale babička to myslí dobře, má o kočičky strach a nechce je pustit ven. Baileys koupelna nevadila, zdálo se, že to tam má velice ráda, přece jen byla nalezenec a takové kočičky jsou vděčné za všechno. Jak tak spávala v té koupelně, tak si lehávala do pracího prášku a krásně voněla. Byla to bělounká vymazlená voňavá kočička!

 

Přišlo léto a Baileys vyžadovala jít ven. Tak jsme jí vypustili na zahrádku a ona byla spokojená. Přes den byla venku a v noci chodila spát k babičce do postele. Vyrostla z ní krásná spokojená dospělá kočka.

 

Jednou, když jsem byla u babičky, mi zazvonil telefon, byla to babička, která mi volala z obchodu, ve kterém prodávala ve vesnici potraviny. Řekla mi jednu z nejhorších vět v mém životě: "Terezko, teď přišla do krámu jedna paní, která říkala, že nám někdo přejel Baileys, běž se kouknout na silnici."

 

Okamžitě jsem běžela ke vrátkům, nemusela jsem ani chodit ven, někdo nám položil mrtvou Baileys za plot na písek. Vypadala jako když spinká, se šíleným brekotem jsem jí odnesla na trávu. Ještě byla teplá a tak jsem jí hladila a nadávala na neohleduplné řidiče. Zanedlouho přiběhla babička a brečely jsme nad naším zlatíčkem spolu.

 

Kočičku jsme pochovaly a neustále na ní vzpomínáme jako na neobyčejnou kočičku, letos v září to byly dva roky, co jsme jí ztratily. Před měsícem jsme se s přítelem rozhodli, že si pořídíme koťátko, a tak jsem začala vybírat jaké plemeno si koupíme. Když jsem si prohlížela fotky britských modrých kočiček, tak jsem přišla na to, že naše Baileys byla britská kočička colorpoint! Až po dvou letech jsem zjistila, co byla Baileys zač, opravdu nebyla obyčejná. A tak jsme si s přítelem pořídili britské modré koťátko!

 

 

 

 

Přidáno: 66 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?