Neposedná Tara .....

18. dubna 2011

V neděli jsme se s kamarádkou Vendy rozhodly že se pojedeme projet. Bylo krásné ráno ptáčci zpívali a Daisy s Tarou byly napumpované jak cítily že se pojedou projet ! Když jsme šly říct majitelce stájí že si půjčíme Taru a že já si vezmu mojí kobylku Daisy ven tak nebyla proti byla spíše jenom ráda že se zase protáhnou ...

 

Když v tom najednou přijel jeden kluk jmenuje se Dominik a že by jel s náma moc se nám ho sebou brát nechtělo protože jsme si s Vendy chtěly povídat jen tak samy ! Nakonec jsme ale přece sebou vzaly . Když jsem pomohla Vendy a dominikovi nasedlat Aranku ( na ní jel Dominik) a Taru tak jsem poprosila ještě kámošku Ivču ať mě vyhodí na Daisy , protože jsem jela bez sedla a Daisy je celkem vysoká . Po chvíli jsme byli připraveni vyjet . Než jsme se dostali na pole tak byli koně celkem klidní , ale když jsme vjeli na pole ... No ti by se nejraději rozutíkali někam do dáli . Samozřejmě že jsme je nenechali , protože Aranka je březí a asi by jí to trochu uškodilo . Když jsme byli asi uprostřed naší cesty tak Tara začala blbnou . Pořád se točila a nejraději by se asi rozutíkala domů . Když ji Vendy po chvíli jejího skotačení uklidnila tak z ní seskočila na zem , aby ji vyliskala , protože takové věci dělat nesmí nikomu ! Když na ní , ale chtěla vysednou tak se jí tara rozutíkala a Vendy odhodila ztaranou. Vendy s padla na hlavu a asi to celkem bolelo . to šlo lehce poznat podle jejího výrazu ! Než se Vendy pořádně rozhlídla tak my jsme měli celkem velké problémy s Daisy a Arankou abychom je vůbec udrželi a aby se nerozutíkali za Tarou .

 

Nakonec jsem se Vendy musela zeptat jestli by jí nevadilo kdyby jsme koně pustili a nechali ať běží za Tarou. Vendy říkala že jí to nevadí hlavně ať Tara nikam neuteče a tak jsme pobídli naše kobylky a ty se rozpetaly za Tarou . Dominik na Arance vypadal vážně zajímavě . Aranka se mu roztryskala . On měl ruce úplně od sebe a ve vzduchu , helma mu padala takřže ji měl až někde u brady a řval na Aranku ,, Stůj Arano ! Stůj ty snad neumíš poslouchat nebo co ?!! ,, a pořád takové různé řeči. Po chvíli jsme Taru koněčně zbrzdili a zastavili . Já jsem okamžitě zeskočila z Daisy a přivázala ji ke sloupku a zliskala Taru . Když Vendy po chvíli dorazila tak jsem si od ní půjčila helmu a jela jsem s ní na naši vyjížďku . Dominik zase jel na Arance hned v mých stopách , ale Vendy šla po svých , protože nechtěla jet na Daisy bez sedla . Když jsme nakonec zase dojeli domů tak se Vendy tomu svému pádu pořád smála !
Vendy ale pak tařa slíbila že na ni už nikdy nesedne !!

 

Přidáno: 58 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?