Ne(přátelé)

23. ledna 2013

Ahoj, tady je Pusík. Možná mě někteří znáte, ale pro ty, kdo mě neznají, vám povím něco o sobě. U svých páníků jsem už přibližně 6 let. Celý život jsem se měla krásně, nic mi nechybělo, ale jednoho dne jsem porodila koťata. Jedno kotě, Fído majitele nenašel a musel zůstat u nás.

 

 

O lásku jsem se tedy musela začít dělit. A nejen o ni. Taky o pelíšek a jídlo, což mě štvalo, takže jsem na Fído vždycky vyjela. Syčela, škrábala, někdy jsem ho i uhodila! On mě pak už taky přestal mít rád a panička nevěděla, co má dělat. Nejhorší ze všeho však bylo sledování. Pokaždé, když jsem šla ven, mi byl Fído v patách. Štvalo mě to a tak jsem jednou šla do lesa.

 

Samozřejmě, Fído byl za mnou a já se rozhodla, že se mu schovám. Vylezla jsem na tu nejvyšší větev nejvyššímu stromu a teď se Fído hledej! Když Fído zmizel, byla jsem spokojená, jak jsem ho převezla, už jsem chtěla slézt, když v tom vidím obrovskou výšku pode mnou. Lekla jsem se, ztuhla a nevěděla jsem, jak dolů. Začala jsem plakat a volat o pomoc. Brzy přišel Fído.

 

"Fído,pomoc mi, prosím," plakala jsem a on se na mě jenom tak díval. Najednou utekl. Byla jsem smutná, že mě nechal napospas osudu a plakala jsem. Brzy jsem ale zaslechla hlasy: "Pusíku, Pusinko, kde jsi?". To byli přece páníci! Začala jsem je volat ke mě a oni přišli. A byl s nimi i Fído. Tak mě přece jenom nezradil, zavolal pomoc!

 

Nakonec přijeli nějací velcí páni a vylezli za mnou nahoru.Vzali mě do náruče a za chvíli jsem byla dole. Od té doby jsme se změnili s Fídem k nepoznání. O misku se náležitě dělíme, navzájem se pouštíme do přepravky. Fído mi hlídá koťátka, když mám a já ho za to na oplátku někdy umyji. Mám ho moc ráda!

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?