Nepříjemné překvápení.

29. října 2012

To vám musím na páníky namňoukat, co mi provedli. Takový krásný pohodový den to původně byl. Ale mě přišli hned podezřelí, tak se kolem mě motali a pořád se se mnou ňuňali. A pak to přišlo - ta hrůůůůůza! Najednou mě čapli a šli se mou rovnou do koupelny, už to se mi nelíbilo...

 

 

A pak... pak můj krásný měkký a hlavně suchý kožíšek začali namáčet a namáčet a namáčet. Pááááni, já vám mňoukala a tááák prosila, ať mi někdo přijde na pomoc. Dokonce mě něčím napěnili, no to už byl vrchol. Sebrala jsem všechnu sílu a proškrábala se ze sprchy (doteď je panina jako kdyby projela sekačkou, no co, patří jí to).

 

Chi chi, páníky to tak překvapilo, že nestihli ani zavřít dveře z koupelny a tradááááá, celá od bublinek jsem pelášila bytem a hledala bezpečí. Bublinky za mnou jen lítali. Ale stačila jen malinká chvilka nepozornosti a už mě zase měli. Zase mě celou zmáčeli. Po té příšernosti mě začali osušovat do ručníku. Ta potupa, když jsem se viděla v zrcadle!

 

No co vám budu vyprávět, vypadal jsem jak mokrá krysa. A navíc to páníkům ještě přišlo směšné. Panina mě pak zabalila do suchého ručníku a sedla si se mnou k topení, kde mi vnucovala mé dobrůtky, které ví, že zbožňuji (taková podpásovka). Já samozřejmě nejprve dělala, že jako nemám zájem. No ale kdo by odolal ? Takovou práci mi dalo, než jsem se zase celá olízala. Ještě pořád s nimi nemluvím.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?