Nerozlučná dvojka

17. dubna 2013

Byla jednou jedna malá holčička a pes, holčička milovala svého psa nadevše a stejně tak i on. Pejsek se jmenoval stela. Jednou šla holčička na procházku k lesu, jako vždy si dováděli a hráli. Najednou Stelu něco vyplašilo, asi sanitka nebo vlak a Stela utekla.

 

 

Holčička na ni ještě zavolala, ale nestačilo to. Holčička šla směrem k lesu, tam kde Stela utíkala a zavolala: Stelo, Steli, Stelo ke mě, Steli, Steluško, no tak, ke mě. Ale nic, holčička šla stále hlouběji a pořád volala...nic. Potom už musela jít domů. Doma vše řekla, plakala. Ještě v ten den se šla podívat do útulku ale nebyla tam. Celý den plakala, v noci usla až pozdě a ráno se jí ani jíst nechtělo.

 

Šla smutně do školy, ještě se stavila na místo kde vždy sedávaly, a najednou vidí Stelu, jak se smutně prochází tím parkem přes ulici, kde chodili často na procházky. Hned vykřikla: Stelo, Stelinko, pojď ke mě!! Stela se na ni jen koutkem oka podívala a běžela k ní, skočila ji do náruče a lízala ji, vrtěla ocáskem byl to krásný okamžik. Holčička ji hladila, pochvalovala ale musela jít do školy, vůbec se jí nechtělo, chtěla by být pořád se svým pejskem, ale musela jí dát domů.

 

Stela ji potom ještě doprovodila ale dál už jít nemohla. Holčička se vrátila ze školy, hned běžela ke Stele a aportovala ji. Večer si sedla na gauč a dívala se na televizi, stela ni ni skočila a lehla si na ni. Holčička ji pošeptala do ouška ať ji už nikdy neuteče a že je nejlepší přítel na světě, že je ani mříže nerozdělí a začala ji hladit.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?