Nerozluční uličníci

25. května 2012

Tenhle příběh se mi stal, když jsem byla malá. Na chatě máme kousek sousedy, kteří mají statek. Mají krávy, psy, kachny, slepice, králíka atd., ale hlavně kočky, celou bandu koček.

 

 

A tuhle jich měli asi dvacet (hodně,že?:)). No, dál. A je tam kočka Zuzka, která má skoro pořád koťátka. No a tuhle měla jednou flekatou kočičku a dva černé kocourky. My tam s babičkou pořád (i teď) chodíme ty kočky krmit. A vše probíhalo jak mělo. Zapomněla jsem říct, že je mezi námi silnice (mezi naší chalupou a tím statkem).

 

No a potom začalo poprchávat a tak jsem vzala tříkolku a jely jsme do chalupy. Ale asi v půlce jsme si všimly, že za námi jdou ti dva kocourci. Takže celé promočené jsme je šly dát zpět. Takhle se to opakovalo ještě jednou. Pak jsme to vzdaly a jely jsme tedy už odhodlány, že jdeme domů. Kocouři za námi.

 

Babička už ale řekla: "Pojď, snad je nic nepřejede!" Takže na zahradě jsem je uviděla. Znovu. Tak jsme utíkaly do chalupy, že to ti prcci vzdají. Tříkolku jsem dala do kůlnčky. Tak jsme tam proseděly asi půl nebo tři čtrvrtě hodiny. No a na koťata jsme už zapomněly. Tak potom jsem vylezla ven a rozhlédla jsem se.

 

Koťata nikde! Vrátila se domů! Jásala jsem a oznamovala to babičce. Potom jsem si šla pro tříkolku a jak jsem zjistila, koťata spala u tříkolky. Potom se nám to asi po dvou, třech pokusech konečně podařilo prďolata vrátit. Vím, že to není žádná bomba, ale moc jsem se s vámi chtěla o tenhle "zážitek" podělit.

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?