Neskutečné týrání psů

6. listopadu 2010

Jak už jste se možná dočetli,naši sousedi mají strašně moc německých ovčáků. Nedá se už o nich říct,že jsou to psi...Je to smečka...

 

Je jich tam pořád víc a víc a chovají se jako divocí.Nechtějí granule, chtějí krev,syrové maso,které si sami obstarávají,když se derou do zahrad po okolí,a daví tam králíky a slepice.viz.:(http://jaakonicci.webnode.cz/pribehy/krveziznive-selmy-1-2/) (http://jaakonicci.webnode.cz/pribehy/krveziznive-selmy-2-2/) Když jsou v amoku,dokaží rozervat klidně plot,a je jim jedno,že maj pak celou tlamu rozsekanou...Chtějí jedinné-Krev!!!

 

Všechno začalo,když ještě byl soused normální,nebo nám to tak alespoň připadalo,a pořídil si Německého ovčáka Sindynu.To se ví,že Sindyna párkrát utekla,ale o to horší-jednoho dne porodila štěňata.Mezi nimy,byla jedniná fenka jménem Dona. Šlo to takle dál,až se začala štěňata rodit i Doně. Jenže s kým?!!Když se štěňata narodila, tak nám to bylo hned jasné.... Se svými vrstevníky. Já vím,říkáte si že to je špatně,že ta štěňata musí být nemocná,vždyť je to stejná krev?!!Odrostlá štěňata se množila jak mezi sebou,tak se svými matkami....Majitelům nestačili peníze a dokonce se báli mezi ně jít...Stala se z nich totiš smečka.Vrchol byl,když jich měli na zahradě přez třicet a doma v malém bytě se jim to tam taky jen hemžilo!

 

Stala se z nich jednouduše smečka.Lovili slepice,králíky,ksřata,ale nikdo je nepotrestal.Policie s tím také nic nedělala,a to ani po tom,co nám běhali po zahradě a ohrožovali nás,že jsme nemohli vyjít z domu.A co teprve hygiena??!!jejich zahrada je opravdu malá a tolik psů?!Taky to tam podle toho vypadalo.Tráva nikde,jen a jen jejich slušě řečeno lejna.A ten smrad.To tam musela být hrůza!vždyť i náš pes,který chodil pravidelně k veterináři a byl pravidelně očkovaný,se nevyhnul tasemnici nebo čaervům,a co teprve tam,když měli přihlášenou jen Sindynou?!Kolikrát jsme slyšeli,jak se psy mezi sebou chovají,a běda,jak někdo porušil jejich "teritoriální chování" To bylo!všichni se na toho chudáka psa vrhli,div ho neroztrhali!Jak ten naříkal....V ulici se už nemluvilo o ničem jiném,všichni na něj nadávali...A co teprve potom,co byli u nás a zadávili mi králíčka a sestře kuřátka!Tu noc jsme totiš měli spát ve stanu,a když jsme viděli,jak zřídili plot,nebylo pochyb,že by roztrhali stan a dostali by se na nás,toužíc po krvi a syrovém masu!

 

Jednoho dne,pár dní po tom co se opět narodila další štěňata,jsme byli venku a najednou slyšeli strašné,agresivní vrčení psů,a naříkání pár dní starých štěňat...bylo nám to jasné-psi roztrhlai vlastní štěata! Ťrvalo to neskutečně dlouho,byla to hrůza slyšet to,vědět co se tam děje,ale nemoct pomoct těm bezbranným ubožáčkům.Mezi tím přiběhl soused a my jenom slyšeli,jak šlehá prutem psy,jek je byje klecekm,polejvá vodou,...nic...nic na ně nezabralo!Byly v amoku a nic jiného nevnímali....Druhý den přiběhla malá sousedka,celá ubrečené,kde prý jsou štěňata...všechno nám bylo jasné,hlavně po tom,co do zádu nesli sousedi velkou truhlu.

 

O pár měsíců později, kdy už byl zase o psů klid jsme v zádu,kde si občas hrajeme(a mimochodem tam máme hrobečky svých mrtvých mazlíčků) jsme objěvili něco strašného!! když jsme zalezli do menšího lesíku,objěvili jsme tam desítky psích koster,lebek ještě se zubama,a bylo nám jasné,kde se to tu vzalo...A bylo nám také jasné,kam se po zimně podělo tolik psů...Všecno se nám vyjasnilo...Proč to tam tak smrdělo,kam se tolik psů najednou podělo,...Hned jsme si to nafotlii,jenže problém byl v tom,že nás tam vuděl soused a od té doby,tam těch koster znatelně ubylo.Psi tam určitě v zimě hodil v pytli a když slezl sníh,tak to tam nokdo neviděl...Jenže teď je otázkou,jestli je zabil sám,nebo se to zase stalo mezi sebou...Navíc jsme o kousek dál našli v blátě samé psí stoty,chlupy a o kousek dál na mítince rozdrbanýho králíčka....=´( ....Hlavně že soused říkal že se do zádu nedostanou hm.....takže teď je jasné,že dostanou, a tím pádem se dostanou i k nám když budou chtít!Králíkránu sice máme zabezbečenou cca 40ti hřebíkama,ale stejně mám strach,aby se ta hrůza neopakovala....

 

No,ale teď už k věci...nedávno se opěta narodila Syndině štěňanta.A včera,když přijel soused domů jsme slyšeli,jak si povídá s neteřema..."Hele,hlavně je nevyndavejte,nebo bude průser!" Dostala jsme na něj strašněj vztek ... Tak průser jo?!Ten už máš!a jestli nechceš mít "průsery" tak neim proč jsi s tím neudělal už něco dávno!!! proběhlo mi hlavou a měla jsme to sto chutí zařvat...věděla bych,že bych se prozradila,tak jsem se včas ovládla.Když pak už byl doma a jedl,povídali jsme si s holkama od sousedů,když v tom malá přiběhla celá ubrečená: "Jitko"dělej,štěně je od krve!!" Bylo nám zase jasné co se děje.Obě brečelia já zaslechla jak říkaj,že to byla Syndyna...Zase!řekla jsem si a byla vzteky bez sebe."Tak soused nemá na to,aby je zabil jak říká,ale má na to,koukat se jak všichni ti psi trpí ??!! vždyť je to týrání zvířat!"řekla jsem polohlasem sestře......

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?