Nešťastné Velikonoce

14. prosince 2011

Ahoj! Jmenuji se Civetta. Chtěla bych vám povyprávět příběh, který se mi stal. Jednou o Velikonocích jsem byla na chatě a naneštěstí jsem hárala, což se mi stalo osudným. Psi z vedlejší chalupy přiběhli a samozřejmě si chtěly hrát.

 

 

Já se bála a utíkala. Najednou, co to vidím! Nikde nikdo, psi utekli a mě tu nechali! Bála jsem se. Chtěla jsem se vrátit, ale bála se těch psů a navíc jsem neznala cestu. No, a co teď?! Sama po lese jsem chodila a šla jsem dál a dál. Zatím to zjistila panička.

 

No, měli bychom ji vidět. Byla z toho celá pryč. Bála se o mě hrozně moc. Toulala jsem se celé dva dny. Nakonec si mě všimli v dědině, ale než paníčci přijeli, byla jsem pryč. Najednou mě uviděl myslivec, byl to známý mých páníčků. Zavolal na mě, ale já nešla, protože cizím lidem nedůvěřuji.

 

Nakonec to všechno dobře dopadlo. Strejda zavolal páníčkům a ti si pro mě přijeli. Všichni byli šťastní. Nakonec jsme si Velikonoce užili. Když jsme šli k sousedům od těch darebáků, co mě zahnali, tak nám ještě vynadali, ale nám to bylo šumák. Hlavně, že jsme byli všichni zase spolu. A už nikdy nechci zažít takové Velikonoce!

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?