Neúspěšný lov

10. dubna 2015

Drápnu vám kamarádi kočičí, že mi panička dnes metlou vyprášila kožíšek.Krásný den dnes byl a všichni dvounozí i čtyřnozí jsme byli venku na zahrádce.Kolem čtvrté už přilétli ptáčci do krmítka a také si sedli na lojovou kuličku. Moji páničci už seděli a odpočívali v altánku a dívali se na ně,kolik jich tu hladových dnes zase je.

To víte že i já Čírinka semtamflíček jsem koukala ze země na krmítko,a vybírala si kterého tak asi polapím.Byl tam výběr sýkory,pěnkava,hýl a dokonce na zemi poskakoval i veliký strakapoud.Raději jsem moc nečekala, hups a už byl jeden opeřenec můj a utíkala jsem s ním pryč. Ale panička taky hups a spěchala za mnou,já si ji nevšimla a jdu důležitě s lupem domů tak ona potichu za mnou a šup a lupyty lup.Kuš to jsem se lekla ,co to je ,co mě to bolí??? že jsem sýkorku leknutím pustila a ona frnk a byla na plotě.Koukám co se děje a na zádech mám rýžovou metlu co stojí u schodů a já jí občas krásně drápkuji.No dostala jsem tedy parádní šlupku a panička mě ještě k tomu pořádně hubovala.A víte co já???koukám kde je kořist má a vidím ji na plotě.Tak se tam pomalu za ní šinu a zlostně mrskám ocasem,proč jsem ji jen pustila,vždyť už byla moje.Tak si teď znovu trpělivě číhám u plotu a než jsem vyskočila nahoru tak ptáček frnk a byl až na stromě. Měl jen trochu pocuchaná peříčka a svižně mi ulétl.Tak jsem tedy přišla o svačinku a ještě navíc mě brní zádečka.To mě tedy panička neměla dělat,co kdyby mi třeba ublížila.

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?