Nevypočitatelný

19. srpna 2011

Mlha se dala krájet, ale i přesto mě mamka vyhnala s Mokim na vyjížďku, aby se trochu protáhl. Jeli jsme známou cestou kolem rybníka a potom lesní pěšinkou. Tam se nám do cesty postavil spadlý strom, který bychom za normálních okolností hravě přeskočili.

 

 

Ale když jsme se cvalem k spadlému stromu blížili, cestu nám zkřížil polekaný zajíc. Moki uskočil a málem jsme zapadli do přikopy. Rychle jsem nás na cestu pobídkami zase dostala a Mokiho trochu zklidnila. Ale sotva zajíc zmizel na druhé straně cesty, přeběhla přes cestu liška a to na Mokiho bylo trochu moc. Vzepjal se, párkrát vyhodil, otočil se a pádil domů.

 

Já jsem ještě nebyla v sedle pořádně usazená, takže jsem letěla dolů a narazila se o ten spadlý strom. Pěšky jsem se pustila směrem k domovu, ale za pár minut se spustil déšť a začalo se blýskat. Z tohoto hrůzného zážitku jsem si odnesla lehký otřes mozku, odřená záda, naraženou ruku a chřipku...

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?