Nezvaný host

13. července 2013

Jednou večer si Kulíšek, Elinka a Šmudlík hráli na dvoře. Skákali do květináčů, lezli na strom a honili se v trávě. Po hraní dostali hlad a šli se najíst.

 

 

Najedli se a na zídce viděli cizího kocoura! ˝Kdo to je?˝ ptala se Elinka. Ukázalo se, že to není jen tak ledajaký kocour! Byl to tulák, který jen hledal místo, kde by něco snědl. Jak viděl, že tady bydlí koťata začal syčet aby je odehnal! nepovedlo se mu to koťátka začala také syčet! Odehnala ho a byl prozatím klid. Koťata si lehla na lavičku a spala.

 

Tulák na tuhle chvíli čekal. Vyskočil na zídku pak seskočil do dvora a rozběhl se za jídlem. Spící koťata zatím klidně spala. Kocour se pustil do jídla snědl jedno, dvě sousta a co se nestalo v tu chvíli ven vyšla panička dát koťatům nějaké jídlo a když uviděla kocoura vyhnala ho pryč! Chvíli pak byla ještě s koťaty venku kdyby se mlsný kocour vrátil, ale nevrátil se takže vše dopadlo, jak dopadnout mělo.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?