Nick - 1.narozeniny (proslov)

30. června 2011

Můj milý Nickoušku, dnešním dnem ti končí éra krásného štěňátka, které dělalo loužičky skoro všude, kousalo všechno, co mu přišlo pod čumáček a prozkoumávalo snad každičký koutek domu. Za ten krásný dlouhý rok jsi zažil dva momenty, které změnily způsob tvého života.

 

 

Ten první byl odloučení od milovaných rodičů, kteří ti věnovali tři měsíce svého života. A ten druhý byl příchod do našeho domu, který jsi rázem změnil ve velké zpestření. Nebyl jsi u nás ani měsíc a už jsme vyráželi za poznáním a dobrodružstvím k babičce a dědovi.

 

Hned po příjezdu, jak jsem očekávala, jsi byl přijat s otevřenou náručí a hned ses stal miláčkem zbývající části rodiny. Na začátku září jsi musel podstoupit tvrdou zkoušku, protože jsme začaly chodit do školy a tys musel zůstat doma sám, bez venčení. Tuto zkoušku si zvládl na výbornou! Na podzim jsi absolvoval očkování proti vzteklině, které jsi zvládl velmi dobře.

 

Tvrdým oříškem bylo naučit tě chodit na vodítku. Zkoušely se kombinace obojek a vodítko, ale tato nevyhovovala. Poté přišlo na řadu vodítko s kšírky. Chvilku ti trvalo, než sis zvykl, že máš něco na těle, ale po náročném výcviku jsi obstál na jedničku.

 

V březnu letošního roku nás čekalo překvapení. Vyhrál jsi soutěž, kterou pořádal časopis Dogsmagazín. Dostals titul Perfect dog pro týden 23.3. - 30.3. Touto událostí jsi znám nejen v celé České republice, ale i na Slovensku. Tvůj život je jedna velká zkouška, kterou jsi doposud obstál na výbornou!

 

Chtěla bych ti k dnešním 1. narozeninám popřát hodně zdravíčka a především, aby tě psí život neunavil! Tvoje panička

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?