Nick … aneb můj splněný dětský sen

11. ledna 2012

Asi jako každé dítě jsem toužila po nějakém živém zvířátku. Můj sen mít doma pejska byl vzhledem k jasnému a nekompromisnímu názoru mých rodičů nenaplněn. I přesto jsem svou touhu nevzdávala, sbírala pohledy psů, studovala knihy, znala všechny plemena nazpaměť a tajně si plánovala, že až budu velká, pořídím si boloňského psíka – ta bílá chlupatá kulička z pohledu v mé sbírce mně prostě naprosto dostala.

 

 

Ale co teď? Jaké zvířátko by naši povolili? Rybičky to nevyrthly „ty se přece mami nedají pochovat“. Následovalo předlouhé přemlouvání mého tatínka, slibování, i na slzy došlo, nakonec se povedlo a já jsem si mohla pořídit vytouženého křečka. Následovalo období křečků, morčátka … puberty, první lásky, manželství, mateřství … děti povyrostly a i ony samozřejmě zatoužily po nějakém živém zvířátku. „Ale mami, rybičky nééé, ty se nedají pomazlit“ slyšela jsem od svých dětí … a s radostí jsem jim dala za pravdu.

 

Tak co teď? Pejsek nepřipadal (vzhledem k jasnému a nekompromisnímu názoru mého manžela) v úvahu. Začalo přemlouvání na morčátko, jelikož jsme na něj byly 3 – šlo to celkem hladce. Přinesly jsme si domů překrásné morčátko. Miláček rodiny. Jenže, co když je mu smutno? Nechce kamaráda? Chce! Konečný počet morčátek v naší rodině: 3.

 

Ale ten pejsek … kde je můj slib z dětství, že až budu velká? Vloni na začátku prázdnin si manžel zlomil ruku – to byla moje šance – říkám si TEĎ anebo NIKDY! Chodily jsme za ním s dětma do nemocnice, a začalo přemlouvání, slibování … zkrátím to – verdikt zněl: „Klidně si ho pořiďte, ale já s ním ven chodit nebudu!“

 

Jupíííí. Jedeme si pro štěňátko! Zkontaktovala jsem moc milou paní chovatelku a vytoužený den D nastal!!! Nevím, jestli jsem měla větší radost já nebo děti. Koukala jsem na tu černo-bílou kuličku, která se nám tady batolila po bytě a moje radost a rozrušení se ani nedají popsat. Můj dětský sen se splnil!

 

A manžel? Přijde z práce, v předsíni sundá bundu, klekne na 4 a začíná obrovské vítání „pocem, ty můj hafíku“ … a že venčit už taky několikrát byl (a dobrovolně) snad ani psát nemusím.

 

 

 

Přidáno: 52 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?