Nikdy nedovol, aby sis oblíbila psa, když víš že odejde

27. března 2011

Tento měsíc byl moc dobrý ale také smutný. Jednou v sobotu dopolodne k nam na zahradu přišel pejsek bylo to ještě malé štěně. Hned jsem si ho oblíbyla. Celý den jsem si sním hrala ale jak přijely domu rodiče tak hned štěně chtěly vratit tam kde patří. Ale to jsme právě nevěděly. Rodiče jsem přesvětčila ať přes noc muže štěnátko zustat u nas. Venku mrzlo,byla velká zima tak mě to rodiče dovolily. Štěnatko jsem si dala do svého pokoje a dala jsem mu granulky které byly mé kočky. S štěnátkem jsem si hrala dlouho do noci. Kolem pul dvanacté jsem šla spát, štěnatko jsem si dala do postele a usla jsem,ráno jsem se probudila štěnátko spala vedle mě bylo to moc roztomilé.

 

Ale za chvilku ke mě přišla mamka a oznámila mi že musíme udělat cedulky komu patří štěnátko a vyvěsit to po vesnici.Taky jsme to udělaly.
Dny utíkaly a pořád nic, mě to moc nevadilo ale rodičum to vadilo. Štěnátko jsem měla doma. A naučila jsem ho povel sedni, tak jsem si ho oblíbyla ale sama jsem si to říkala ať si ho neoblíbím stejně za par dní pujde pryč. Ale to nešlo ja jsem so ho oblíbyla a to moc. Už jsem ho měla skoro 3 týdny. Ale pořad jsme vyvěsovaly cedule. Každý den jsem s ním chodila na prochazky ají s mím dalším pejskem co mám venku s Maxíkem. Byly s Maxíkem moc dobré kamarády.

 

Už to byl měsíc co u nás štěnátko bylo. Zazvonil zvonek a přišla sympatická rodina a ptala se jestli jdou dobře že hledají už měsíc štěnátko. Když holčička z té rodiny uviděla štěnátko hned se za ním rozběhla a štěnátko za ní taky. Mě už to bylo jasné štěnátko už nikdy neuvidím. A bylo to tak rodina bydlela docela daleko tady byly jen na prazdninách a tady se jim ztratilo štenátko. S štěnátkem jsem se loučila dlouho a bylo to hrozne. Už je to skoro 3 týdny co jsem ho neviděla a pořad se mi poněm stíská. Ještě že mám ještě jendoho pejska a to mýho Maxíka co mám taky mooc rada:)

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?