Nikdy neodsuzovat předem !!!

26. března 2011

Tohle tady píšu proto aby lidé neodsuzovali něco co ještě vůbec neviděli.Nám se totiž stalo tohle...

 

Protože je táta myslivec tak už dlouho mamku přemlouval aby jsme si pořídili psa.A protože u nich na myslivosti měli oblíbená hlavně velká plemena(ohaře,...),tak chtěl pointra.
Ale mamka nemá velké psi moc v lásce.Teda spíš je s nima hodně práce a věděla že to zase zbyde na ní.A tak táta vymyslel že si koupíme foxteriéa,ty má totiž mamka ráda a jsou taky lovečtí.A tak jsme si asi za měsíc jeli pro Robina(to je podlé jedné knížky kterou mamka četla).
Táta to řekl myslivům,ale ty se tvářili jako že lepší byl ten pointr.A tak se taťka dal do cvičení a Robin zachvilku uměl sedni,lehni atd.Jenomže myslivci nebyly jediní kdo si myslel že foxteriér není to pravé.Jedna cvičitelka kterou táta potkal,tvrdila že foxteriér je nevyvičitelný.No aspoň měl taťka o důvod víc aby Robin poslouchal jako hodinky.

 


Asi po pěti měsících,když začali hony a Robin byl už větší,se s ním táta vydal na hon.Myslivci jen koukali jak Robin poslouchá.Zatím ještě nehonil zajíce a jen se koukal,ale pěkně jim ukázal co umí.Hned si začali říkat jak bude dobrý až vyroste.Jak ti se předtím zmýlili.
A proto rádím každému ať neodsuzuje něco co ještě neviděl.

 

Přidáno: 32 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?