Nikdy neříkej Nikdy

31. března 2012

Jezdím jednu kobylku už asi dva roky, nebo nějak tak. Té kobylce je 14, chodívala s hlavou nahoře, nikdy neuměla shromáždění ustupování, ani nikdy nechodila na otěži a neskákala.

 

 

Po dvou letech utrpení, snahy a vytrvání se nám podařilo neskutečné. Z té kobylky se stal někdo úplně jiný, dostala větší chuť do života, chodí na otěži v kroku v klusu a začínáme i ve cvalu a rychle postupujem k dalším cílů.

 

Skoky, ty byly vždy pohroma, těm se buď vyhýbala nebo štycovala, no děs. Ale teď teda ještě trošku štycuje, ale jinak hezky skáče a je z ní úplně jiný koník. Jsem ráda, že jsem u ní zůstala a neřekla, jako někteří z naší stáje: "Ta je na nic, pronajmu si lepšího."

 

Je sice hezké, že s jiným koněm byste si asi zaskákali více, i možná vyhráli více závodů, ale pro mě je lepší, když vidím, jak jsem si toho koníka dokázala s pomocí několika báječných lidí tak úžasně vycvičit.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?