Niké - jak dopadla první noc

4. prosince 2011

Doma jsem se snažila, aby Niké nepřišla do styku s s kocourky. Dala jsem ji do jednoho pokoje malou boudičku, pekáček s pískem. Hned věděla, že na ní má jít, ovšem jen ten večer, papání a vodu.

 

 

Z Nikynky zářila naprostá spokojenost, hrála si s čímkoli. Že jsem šla spát skoro k ránu, to asi nemusím psát. Ráno jsem se vzbudila dost pozdě, což mě zarazilo, protože moji kočičáci se mě začnou dožadovat mezi 4 - 5:30 a ono bylo půl osmé.

 

Když jsem vstala, vše mi došlo. Samík zámečník samozřejmě otevřel Niké dveře a ona si pěkně hověla i s těmi oušky se svrabem na koberci a oba kocouři maximálně půl metrů od ní. Kde všude do té byla, se nedalo odhadnout. Ale byl to moc hezký pohled. Najednou jsem nějak neměla čas hledat útulek.

 

Posléze jsem se o to snažila, ale přiznám, že velice laxně. Tak jsem se rozhodla, že holt Niké zůstane u nás. Ale nebylo to tak jednoduché. Pokračování příště.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?