NIké - jak to začalo

4. prosince 2011

Jsem kocourář, kočičku jsem nikdy nechtěla. Navíc mám momentálně dva kocoury, příjem nic moc a bydlím necelé 3 roky v paneláku. Líbilo se mi, že se tady nepotulují žádné kočky, které bych musela krmit, budovat jim někde nějaká útotiště, což jsem dělala v minulém bydlišti a zároveň u domku rodičů, když ještě žili.

 

 

Tam jsme měli vždy několik nalezenců domácích, kočky i psy, a ještě jsme stále plnili misky pro toulavé. Takže tady to bylo fajn, žádní toulaví pejsi ani kočičky. Až do 5.9.2011.

 

Šla jsem do práce a najednou vidím, že se něco mihlo v křoví. Nejdřív jsem nadskočila a zaječela, lekla jsem se, že to je potkan. Ale nebyl, bylo to takové malinké černé klubíčko. Chvíli jsem se s ní mazlila, pak mi došlo, že má asi hlad. Tak jsem se vrátila s porcí pro kotě a s miskou vody.

 

Porce zmizela jak zázrakem. Tak jsem se vrátila ještě s jednou porcí. A musela jsem do práce. Stále jsem na to černé klubíčko myslela a doufala, že až půjdu domů, že tam už nebude. Ale bylo. Aby to nebylo tak dlouhé, dopíši to příště.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?