Nikolka a Psí salon Tlumačov

24. ledna 2011

Dneska jsme se vydali do psího salonu v Tlumačově jen co se ráno naše Nikolka probudila tak jsem ji oblekli obleček a hned jeli do salonu paní už na nás čekala a tak jsme tam dali naši Nikolku a šly si nakoupit jako vždycky chodíme .Nikolka vypadla štastně a jen co jsme zavřely dveře už začal tento příběh.

Jako první ji paní v salonu ostříhala a krásně ji upravila srst hřebeny atd.... pak ji okoupala v krásně vonavém šamponu měla krásně jemnou srst až zkončila koupel tak ji usušila srst a zabalila ji do krásně vonavého a měkkého ručníku kde se naše Nikolka cítila velmi nadšeně .Až byla suchá tak ji trošku navoněla srst a udělala ji culíček na hlavě s krásnou červenou mašličkou naše Niki byla velmi spokojenná .Jak jsme si pro ni přišli tak nás radostně přivítala a domů šla jako opravdový andílek .Doma si lehla v kuchyni na zem a celý večer prospala jen tak jsem si řekli .DO SALONU MUSÍME CHODIT ČASTĚJI !Protože naše Niki je velmi aktivní a ten den nás to zaujalo a tak vznikl tento příběh .

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?