Noční hlídka

20. října 2011

Sedím u počítače a píšu. Vedle stolu má pelíšek moje zlato, kočka Nattynka, Natýšek tulíšek, chlupatá pohroma, ale jinak Natty.

 

 

Najednou začne ve spánku plakat, hrabe nožičkama jak na běžeckých závodech. Ohání se tlapkami, kňučí a kouše do ohrádky pelíšku. Je jako divá. Ve dne je to veselá, hravá dáma středního věku. Ale asi hodně nešťastného dětství.

 

Není jiná možnost. Zvedám ji z pelíšku a beru ji na klín, že budu v práci pokračovat. Ale, uznejte sami, chovat kočku a hladit ji a uklidňovat a psát na počítači nejde moc dohromady. Bohužel, mám jen dvě ruce. Konečně se Natty uklidnila. Pomalu ji ukládám do pelíšku.

 

Spokojeně se stočí do klubíčka a spí. Já začínám zase psát. Ale spánek nemá dlouhého trvání. Tentokrát má i pootevřené oči, ale nevidí mně. Opět ji beru do náruče. Pro dnešek práce končí. Bude to dnes dlouhá noc. Už to znám. Noční můry mívá často. Asi jí opravdu děsí ve spaní to, co kdysi prožila.

 

Nevadí, vezmu ji k sobě do postele, ať si říká kdo chce, co chce, o zdravotnm riziku pro mně i pro kočku. Já to klidně risknu. Hlavně, že bude spát v klidu a pohodě a přestane se bát. Ať už se bojí čehokoliv.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?