NORMAL

18. listopadu 2010

Jsem úplně normální kluk.

 

Na koně jsem poprvé sedl ve třech letech. Ve čtyřech až pěti jsem normálně krokoval bez pomoci,až v pěti jsem se konečně začal učit jezdit.Strašně mě to bavilo.Když došlo naprvní závody byl jsem šťasnej,že dopadly skvěle.Bylo to v osmi letech když jsem začal jezdit 70 cm.Dopadalo to slvěle,ale v desíti došlo na 90 cm.Moc mi to nešlo a navíc na Shagym. Furt jsem padal,padal,padal a padal.Ale, moje starší sestra,která jezdí opravdu dlouho to nechtěla vzdát.

 

Jednou jsem na závodech spadl nohou na colmák a navíc mě Shagy kopl do hlavy.Měl jsem otřesk mozku a zlomenou nohu.Ve dvanácti to bylo lepší.Pomalinku jsem začínal krokovat,ale ovládal jsem pouze otěžemi.Ve čtrnácti jsem klusal po čtyřech letech.Popravdě jsem se bál.Bál jsem se na něj znovu sednout.Pravidelně jsem furt cvičil rehablitaci a posiloval nohy,jen abych se mohl ke koním vrátit.Nakonec jsem v patnácti už normálně cválal a teď jezdím závody 70/90 cm.Není to dokonalé,ale snažím se a se Shagym mi to jde úplně výborně :D Když ale spadntete z koně, a nemůžete se k tomu vrátit jako moje sestřenka....je to těžké.

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?