Nosí kočka smůlu? A co teprve drápek z ní!

27. dubna 2015

Vezmi kočičí dráp, špetku rybích šupin, zalij to odvarem z pelyňku a nech měsíc na sedmém schodě ve sklepě. Recept na štěstí je tady! Ale pozor - černá kočka nosí smůlu, co teprve drápek z ní? Každá čarodějnice ví, jak je kočka důležitá a že bez ní se žádné kouzlo nepodaří.

Magie kočky

Magickou mocí oplývaly kočky již ve starém Egyptě. Jejich podoba se přisuzovala bohyním – kouzelnicím a byly symbolem tajemna. Můžeme je dodnes spatřit na mnoha starověkých artefaktech. A od těch dob se k čarodějnicím přidaly tak nějak samovolně. Jsou zkrátka správně svobodomyslné a nedostižitelné a to je činí nadpřirozenými.

 

Je kočka štěstí nebo smůla?

Když vám přeběhne černá kočka přes cestu zleva doprava, nosí to štěstí, když zprava doleva, očekávejte smůlu. Pokud ovšem neštěstí neodvrátíte sedmerým překročením kulatého víka kanálu. A co teprve, když ji přejedete? Inu, kdo viděl japonský horor Nenávist, moc dobře ví, co následuje černou kočku.

 

Kočky kouzelnice

Japonští mořeplavci s sebou vždy brali tříbarevnou kočku pro štěstí a proti zlým duchům. Ve starém Egyptě každý, kdo odehnal ode dveří kočku, byl odsouzen trestem smrti a každý Ind, který chtěl šťastnou rodinu, musel za svůj život odchovat alespoň jednu kočku. Za bouřek kočky vycházejí ven, aby z blesků načerpaly energii, a v přední části horního patra mají tzv. Jackobsonův orgán, který jim pomáhá zesílit čich a chuť a je mnohdy označován za původce šestého smyslu. Pokud vám to k magičnosti kočky nestačí, máme pro vás jeden naprosto osvědčený čarodějnický recept! Vezměte 100ml cocacoly, nalijte ji do plastového kelímku, přidejte kopeček vanilkové zmrzliny tak, aby cola zpěnila a polijte lžící jahodového hustého sirupu a nakonec přes okraj převěste pár želé hadů. Koktejl, kterého se budou všichni bát, ale bude výborně chutnat. Podávejte s kočkou na rameni!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?