Nová kamarádka Ketty

21. listopadu 2011

Jednoho dne jsme se nastěhovali do rodiného domečku, byl jsme tak malí a všechno tak veliké. Najednou jsme si řekl, že se podívám po okolí.

 

 

Najednou paneček otevřel branku a já uviděl příležitost jít ven! Najednou za mnou běžela panička a já vystartoval ven!! Panička běžela za mnou, když v tom proti mě běžela nějaká slečna, stejně velká jako panička, vzala mě do náručí a vyšla směremk paničce.

 

Po chvilce, co se panička uklidnila a seznámila se s tou slečnou, která se jmenovala Denisa, šli jsme domů. Druhý den u nás po obědě někdo zvonil, byl jsme zvědavý, kdo to je, tak jsme neváhal a šel se podívat, před dveřmi stála ta slečna a krásná zlatá retrývří slečna.

 

Panička vzala vodítko, dala mi přes krk obojek a šli jsme ven za tou psí slečnou. Psí slečna se jmenovala Kettynka a my jí všichni začali říkat Ketty! Šli jsme jenom kousek na kopec, kde jsme byli na vodítkách, paničky se báli, abychom jim neutekli. Tak jsme se skamarádili s novými kamarády na naší nové ulici, panička si našla nejlepší kamarádku a já jsme si našel krásnou a odhodlanou psí slečnu.

 

Od toho setkání už uběhly 4 roky. Pořád je panička nejlepší kamarádka s Denčou a já už jsme zasnoubený s Kettynkou. Mám Ketty moc rád a moje panička má moc ráda Denču, teďka pořád častěji chodíme na procházky. Zatím ahoj Beneček a panička.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?