Nová řada krmiva pro malé pejsky

12. prosince 2012

Často slýcháme o tom, jak důležitá je pestrá a vyvážená strava pro nás, pro lidi. V případě našich zvířecích miláčků je ale důležitá rovněž! Správný výběr krmiva, může mít zcela zásadní vliv na zdraví našeho čtyřnohého kamaráda. To bychom měli mít na paměti vždycky, když svému mazlíkovi kupujeme nový pytel krmení. Každý pejsek má navíc jiné potřeby, které závisí na jeho věku, plemeni i podmínkách, ve kterých žije. A každý pejsek si zaslouží tu správnou péči, aby byl zdravý, spokojený a dělal nám, svým páníčkům, radost po dlouhá a dlouhá léta.

Společnost Hill´s Pet Nutrition, která nabízí superprémiová krmiva té nejvyšší kvality pro pejsky a kočičky, přišla se zcela novou řadou, která je určena speciálně pro malá psí plemena. Jedná se o Hill’sTM Scince PlanTM Small & Miniature, která byla vytvořena s ohledem na specifické nutriční požadavky pejsků malých plemen. Řada Hill´s™ Science Plan™ Small&Miniature obsahuje vysoký podíl antioxidantů, jako jsou například vitamíny E a C. Tyto antioxidanty pomáhají v těle neutralizovat volné radikály, které mohou mít velmi nepříznivý vliv na zdraví našeho malého kamaráda. Volné radikály nejčastěji ohrožují buňky nervového a imunitního systému, a proto je potřeba se proti nim chránit.

 

Krmivo pro malá a miniaturní plemena

 

Kromě svého vyváženého složení jsou granule řady Hill’sTM Scince PlanTM Small&Miniature jedinečné i svou velikostí. Navíc jsou navrženy tak, aby u pejsků podporovaly žvýkání. Granule jsou velmi malé, takže si s nimi drobné psí zoubky hravě poradí a dokážou je bez problémů rozkousat, což usnadňuje zdravé trávení.

 

Tato nová řada krmiv Hill´s™ Science Plan™ Small&Miniature je k dostání v několika variantách, od štěňátek, přes dospělé psy až po seniory. Pokud ovšem svému hafíkovi hlídáte jeho štíhlou linii, má pro vás Hill´s i varinatu Light.

 

Pes a veterinářka

 

Značkové krmivo Hill´sTM je k dostání u veterinárních lékařů a ve vybraných specializovaných obchodech. Vyzkoušejte je a uvidíte, že vašemu pejskovi jistě zachutná.

 

Více informací na www.hillspet.cz.

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?