Nové kouzlo v životě : MIA (29.10.2015)

10. ledna 2016

Bylo to 28.10.2015 (měla jsem jí až druhý den 29.!! ) , jela jsem ke kamarádce na prázdniny. Moje kamarádka jezdí na koních a tak mě tam bere s sebou aby jsem se od ní něco přiučila (je pokročilejší a já taky jezdím :) ) , mají ve stáji hodně koček , protože je tam lidi vždy házejí :/ ale oni se o ně starají :) a bylo tam černo-bílé kotě.

Hned jsem si ho zamilovala , tulilo se ke mě a já ho chtěla. Jelikož máme doma 2 kočky , měla jsem obavy že mi to naši nedovolí. Zavolala jsem jim a vše vysvětlila . Nějakým zázrakem mi to dovolili a já byla šťastná , Lucka (ta paní u které kámoška jezdí) mi nabídla kotě z ÚTULKU jako lepší volbu , mamka mi , ALE řekla že jsem řekla tamto tak tamto . Jeli jsme ten večer na přespání k mámě od kamarádky (Její rodiče jsou rozvedení). Bavili jsme se o tom kotěti a dozvěděli jsme se že ty kočky mají nemoc , teď nevím přesný název , ale je to veliká pravděpodobnost k nakažení ostatním kočkám a někdy je nutné utracení :'( . Tak jsme se rozhodli že si vezmeme tu z ÚTULKU , teta to mamce vysvětlila která souhlasila . Druhý den (29.) jsme jeli do útulku kde na mě čekalo malé, hravé a krásné koťátko. Největší ťuntík . Potom jsme jeli k nám domů i s kamarádkou . Nakoupili jsme jí věci a je u nás pořád šťastná <3 .

Jaká je ? Proč byla v útulku? Kolik jí je?! :

Velice škrábe a nevím jak jí to odnaučit :( , jinak je hravá a moc moc roztomilá , je to náš malí lovec :D , rychlá a kamarádská. Z útulku jsme si ji vzali ve 3 měsících , možná míň :) Takže teď jí je plus mínus 5 měsíců?

Nějaký blbec jí dal jako malinkou do lesa , po asi dvou týdnech jí objevili nějaké děti. Kvůli tomu má jako následek více vytřeštěné oči :/

Díky za přečtení :)

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?