Novinky a vychytávky pro psy

10. února 2017

Pláničkova metoda terapie hudbou zatím pro psy nebyla dovedena do zdárného konce, na trhu se však rojí spousty jiných zvláštností, které stojí za zmínku! Třeba jste ještě neslyšeli o kolících, podporujících močení nebo o obojku, fungujícím s GPS a dalších parádách.

Kam utekl pes?

Trpíte-li obavou, že vám váš pes může utéci, ať již vlastní fikaností, nepřekonatelnou vynalézavostí nebo děním osudu například při venčení, máme řešení! Výrobci se možná nechali inspirovat mnohačetným omylem majitelů psů, kteří měli za to, že čip pro psa je v podstatě GPS. Není. Ale zřejmě právě proto byl vynalezen obojek s čidlem, které vydává signál právě jako GPS! Pokud jej bude mít váš pes neustále na krku, můžete mít díky jednoduché mobilní aplikaci neustálý přehled, kde se právě váš pes nachází!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Když pes očůrává rohy... a všechno ostatní

Mnozí majitelé řeší nikdy nekončící problém, rozvíjející se především u samců a totiž značkování. Vypustíte psa na zahradu a ten ve zběsilé snaze označit celé území za svoje bezodkladně počůrá všechny kytky, sloupky plotů, mnohdy i zdi domu. Vědci, zabývající se otázkou feromonů přišli teď s inovativním řešením – kolíky, napuštěné feromony. Jedná se o feromony, které u psa podvědomě podpoří nutkání čůrat. Kolík stojí pár set korun, zapíchnete jej do hlíny a když pes přijde očichat nový objekt na své zahradě, pochválíte jeho snahu si jej označit. Takto docílíte toho, že ostatní místa jej již tolik nebudou zajímat a postupně se naučí značit pouze na kolík. A rostlinky znovu mohou růst!

Novinky v krmivech pro psy

Nároky neustále stoupají a tak se nabídka snaží prudce reagovat. Trendy v krmivech a granulích jsou náročnější a výrobci snaživější. Novinkou je nabídka granulí s obsahem bezlepkových brambor, konzerv s obsahem 100% masa, ovšem pštrosího, nebo například kost s vanikovou vůní, po níž voní nejen psí tlama, ale i byt. Její chutnost však zatím nemáme ověřenou.

Hands free vodítka - na procházku svobodně

Protože světem hýbou chytré telefony (které by bez internetového připojení nijak chytré ani moc nebyly), stoupají nároky venčitelů mít volné ruce. A tak výrobci přišli s hands-free vodítkem! Princip připevnění je jako u sportovních obalů na mobil, pomocí suchého zipu si jej omotáte kolem paže, nohy nebo opasku. Na suchém zipu je barevně zajímavá cívka s navíjecím vodítkem. Vaše ruce tak mají svobodu a možnost volného prostoru, můžete klidně i smskovat, zatímco váš pes spokojeně běží u nohy!

Silikonová milenka pro psy

Pro notorické psí milovníky, kteří vám neustále kradou polštáře (hlavně nenápadně!), přišli vynalézaví koumáci s nápadem psí milenky. Neuspokojení a sexuálně nevybouření psi mohou často agresivně vybuchnout, což efektivně řeší právě „milenka.“ Je vyráběna ve Francii z polyesteru, se silikonovou vagínou, její tvar je ergonomicky adaptabilní pro různě velká psí plemena, cenově se pohybuje v řádech několika tisíc, až 10 000 Kč.

Bundy pro psy s 3-vrstvou membránou

Na psí mola s příchodem nového roku vběhly novinky ve stylu oblékání. Tak jako u lidí i u psů se snaží výrobci preferovat funkční zboží. Na trhy tak přichází bundy do každého počasí – skládají se ze tří vrstev včetně specializované membrány, díky které látku neprofoukne, nepromokne a zároveň je bunda prodyšná a umožňující srsti dýchat bez zapaření. Cena opět začíná na několika tisících.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?