NOVOROČNÍ horoskop pro kočky a kocoury na rok 2017

1. ledna 2017

Některým kočkám, narozeným v létě, budou hvězdy nakloněny a vy tak budete mít ideální možnost je tento rok naučit nějaký ten vychytaný cvik. Kočky v jiných znameních pak budou hodně nervózní a vy si na ně budete muset dávat pozor. Jak na tom bude konkrétně vaše kočka v tomto novém roce, se dozvíte z horoskopu.

Kočičí horoskop beranKdyž je kočka beran (21. 3. – 20. 4.)

Kočky v beranu budou v novém roce poměrně klidné. Jediné, kdy vám ukáží růžky resp. drápky, bude, když po nich budete něco chtít. I přesto, že budou klidné, tak jsou stále tvrdohlavé jako beran. Nelámejte to tedy přes koleno. Nemá to cenu. Svého dosáhnete maximálně kvalitními pamlsky a oblíbeným jídlem vaší kočky.

Zdraví: Větší pozornost si určitě zaslouží uši vaší kočky. Pravidelně je prohlížejte a čistěte. Pokud se vám nebude cokoliv zdát, zajděte raději k veterináři.

Na co se soustředit: Jakmile budete mít pocit, že má vaše kočka dobrou náladu, můžete zkusit nenáročný výcvik. Třeba cvik „sedni“ nebo „přines“. Rozhodně je ale k ničemu nenuťte.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Kočky i kocouři zrození v býku budou nadšené za každé i třeba malinkaté pohlazení. V tomto roce se budou mazlit a mazlit. Budou za vámi chodit jako věrní psi. Dejte jim najevo svou přízeň a lásku. Vaše přítomnost pro ně bude důležitější než kdykoliv předtím. Nejlépe tedy uděláte, když s nimi budete trávit tolik času, kolik jen půjde.

Zdraví: Dávejte pozor, zda má vaše kočka v pořádku dásně a zuby. Problémy s tlamičkou budou u koček býků časté. Odstranění zubního kamene bude určitě dobrou volbou.

Na co se soustředit: Společné hry a časté hlazení. To bude pro vaši kočku v tomto roce zásadní. Zkuste své kočce třeba i vyrobit hračku. Ocení to.

 

Horoskop pro kočky blíženciKočky v blížencích (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci se budou tento rok hodně toulat. Zřejmě si budou hledat druhou polovičku. Jestliže tedy máte kočku nebo kocoura, který má volný pohyb venku, dávejte na něj větší pozor. V případě, že nechcete koťátka, tak nechte kočky včas sterilizovat. Na toulkách vaší kočky by také mohlo dojít k lehčím zraněním. Kočky, které jsou chované pouze doma, budou více nervózní.

Zdraví: Pravidelně kontrolujte srst a kůži. U středně a dlouhosrstých plemen česejte častěji a prohlížejte, zda je vše v pořádku. Kupujte kvalitní šampony, aby nedošlo k alergickým reakcím. Kožíšek vaší kočičky by jednoduše měl být „jako nový“.

Na co se soustředit: Myslete na to, že zamilovaní kocouři moc na bezpečnost nemyslí a tak mohou snadno přijít k úrazu. Uhlídat je nebude jednoduché a tak mějte alespoň dostatečně vybavenou lékárničku pro kočky.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Zrozenci v raku budou lenošiví. Občas se budete ptát, jestli jejich „uvolněnost“ nehraničí s apatií a budete mít tendenci jezdit k veterináři. Nemusíte ale mít strach, že jim něco chybí. Jde o obyčejný „gaučing“, který v novém roce budou uznávat jako jediný sport. Nicméně pravidelné kontroly a očkování nezanedbejte.

Zdraví: Zaměřte se na celkový zdravotní stav vaší kočky – posílení imunity, vitalita. V ohrožení nejsou, ale koupením vitamínů a kvalitního krmiva jistě nic nezkazíte.

Na co se soustředit: Zkuste svou kočku alespoň občas vybudit k nějaké činnosti. Nová hračka je zaručenou metodou, tak ji donutit alespoň k minimálnímu pohybu.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Kočky, ale samozřejmě i kocouři, narozené ve lvu jsou velmi chytré. Mají za ušima a občas vymyslí kousky opravdu nečekané. Rok 2017 ukáže, jak moc vás dokáží překvapit. Jejich reakce na nejrůznější situace budou opravdu okamžité. Můžete je tedy zkusit naučit nějaký povel („přines“ nebo „zhasni“). Hvězdy jsou těmto kočičím aktivitám nakloněny.

Zdraví: Vaše kočka může snadno prochladnout a nikdo z vás jistě nechce léčit zánět močového měchýře a podobné nepříjemnosti. Sledování předpovědi počasí a včasné zavření kočky doma ale jistě vše vyřeší.

Na co se soustředit: Jestliže jste trpěliví, pak vám jistě doporučujeme zaměřit se na výcvik. Vaše snaha by mohla přinést zajímavé výsledky. Myslete pouze na to, že nejlepší je škola hrou.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Kočky panny budou nad věcí. Z nejvyšších poloh vašeho bytu vás budou sledovat a nerozhází je naprosto nic. Moc dobře vědí, co jim přinese něco dobrého na zub a co ne. Jejich aktivity tak budou omezené jen na to, co je v jejich zájmu. Jestliže tedy budete mít doba dostatek luxusních pamlsků, budou to ti největší miláčkové na světě. Nešetřete chválou a budou vás milovat.

Zdraví: Velmi dobře hlídejte, jestli vaše kočka chodí pravidelně na kočičí záchod a zda je vše v pořádku. Na ledviny budou totiž panny v roce 2017 výrazně citlivější.

Na co se soustředit: Určitě dobře znáte svou kočku a víte, co má ráda. Soustřeďte se na to. Malé podplácení bude tento rok nutností.

 

Horoskop pro kočkyKočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Váhy budou nerozhodné (což není až tak velkým překvapením pro jejich majitele). Tento rok to budou mít ale zase o něco složitější. Váhavý rok 2017 bude ale i tak skvělý. Váš mazlíček totiž jinak bude stejně úžasný jako kdykoliv jindy a vy s ním tak prožijete krásný a opravdu spokojený nový rok. Jen budete muset být trochu trpělivější.

Zdraví: Srdce vaší kočky bude citlivější na změny počasí. Je možné, že se to projeví kašlem nebo neochotou k větší fyzické aktivitě. Nepodceňujte proto tyto příznaky a nechce svou kočku včas prohlédnout veterinářem.

Na co se soustředit: Myslete na to, že je vaše kočka zrozencem vah a proto po ní nemůžete chtít okamžité reakce na vaše požadavky. Ona prostě jen přemýšlí, jak se rozhodnout.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Kočky ve štíru budou možná občas trochu nervózní a podrážděné. Svou náladu budou projevovat, k vaší nelibosti, škrábanci a kousanci. Připravte se tedy na to, že v případě jejich nesouhlasu „poteče krev“. Bohužel, trestáním nic nevyřešíte. Když si všimnete, že nejsou v dobrém rozpoložení, raději si jich nevšímejte.

Zdraví: Vašim kočkám v tomto roce nic zvláštního nehrozí. Stačí pravidelně prohlédnout ouška, vyčesat kožíšek a pravidelně odčervovat.

Na co se soustředit: V případě, že jste všímavý chovatel, pak si jistě všimnete, kdy vaše kočka potřebuje rozveselit. Připravte se tedy na specifické potřeby vaší kočky v tomto nelehkém podrážděném roce a vybavte se hračkami a pamlsky.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočky zrozené koncem roku ve znamení střelce budou poměrně často dávat najevo, kdo je vlastně hlavou rodiny. V roce 2017 to ale nebude tak často, jako tomu bývalo v předchozích letech. Nicméně když bude mít vaše kočka dominantní náladu, nechte ji si myslet, že to ona rozhoduje. A věřte nám, že to vzduch jen pročistí. Není nic horšího, než naštvaná, prskající kočka.

Zdraví: Z toho všeho rozhodování bude mít vaše kočička trochu rozhozené zažívání. Její citlivý žaludek bude vyžadovat opravdu kvalitní krmivo a ani pamlsky by neměli být plné soli.

Na co se soustředit: Vaše kočka (a hůře – váš kocour) má prostě jasno, ten kdo bude tento rok ustupovat, jste vy. Soustřeďte se tedy na náležité ocenění vašeho kralujícího panovníka.

 

 

Horoskop pro kočky - kozorohKočka kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi půjdou tento rok do všeho naplno. Když odpočívat, tak u krbu a celý den bez jediného pohybu. Když už venkovní pobyt, tak rovnou na 3 dny a s pořádnou kočičí rvačkou. Pro vaši kočku v kozorohu to bude jednoduše extrémní rok. Nebude úplně snadné je pochopit a zvládnout. Ale nebojte, oni si s tím zajisté dobře poradí a budou s tím naprosto spokojeni.

Zdraví: V aktivních obdobích bude vaše kočka více ohrožena a to ve všech směrech. Snažte se zajistit, aby si neublížila. V případě potřeby vyhledejte včas veterináře.

Na co se zaměřit: Pro období odpočinku nakupte pohodlné kočičí pelíšky. Pro aktivní období pak nové hračky. V případě, že máte balkón, zajistěte ho sítí, aby nedošlo k pádu.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři budou až překvapivě samostatní. Při hrách si budou sami určovat s kým si hrát, kde a jak dlouho. Jestliže se budete do jejich her chtít zapojit, počítejte s tím, že pravidla jsou již dávno určená. Nechte se vést a určitě si užijete spoustu zábavy. Vodnáři totiž dokáží vymyslet opravdu neskutečné věci. Tento rok bude ve znamení her.

Zdraví: Prevence, to je to, na co nesmíte tento rok zapomenout. Pravidelně odčervujte, očkujte, kontrolujte ouška, prohlížejte srst kvůli parazitům a zdraví a kondice vaší kočky bude na jedničku.

Na co se zaměřit: Jestliže máte potřebu svou kočku alespoň trochu směřovat v jejích hrách, vymyslete a vyrobte nějakou originální novou hračku. Jistě vaši kočku zaujme.

 

Horoskop pro kočky - rybyKočka v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kočky v rybách budou mít poněkud zvláštní rok. Budou citlivé a vše se jich bude bytostně dotýkat. Pamatujte na to tedy především v době, kdy nebudete z jejich aktivit zas až tak úplně nadšení. Vaše výčitky si budou dlouho pamatovat. Nenechte si tedy narušit váš přátelský vztah. Odpouštějte.

Zdraví: Nejvíce ohrožená bude psychika vaší kočky. Jejich citlivá duše by mohla být opravdu hluboce raněna i vaším menším trestem. Jejich rozpoložení nebude ideální, a proto buďte ohleduplní.

Na co se zaměřit: Věnujte jim svůj volný čas, budou to opravdu potřebovat. Vaší přítomnosti si budou vážit a jistě to náležitě ocení (ikdyž možná ne hned).

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?