NOVOROČNÍ horoskop pro kočky na rok 2016

1. ledna 2016

Jaký rok bude mít vaše kočka? Co ji čeká v roce 2016? Přečtěte jí horoskop pro tento rok. Kočky v beranu budou opravdu, ale opravdu zvědavé. Blíženci budou mít za ušima a tak jim ještě rádi dáte vše, co jim na očích uvidíte. A co čeká ostatní kočky? Čtěte!

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Jaký rok čeká kočky ve znamení berana? Budou objevovat nepoznané. Často je najdete na místech, kde byste je nečekali. Jakmile budou mít trochu možnost vyzkoušet třeba vylézt na střechu domu a rozhlížet se po okolí z komína, udělají to. Jejich zvědavost s sebou ale ponese i spoustu problémů. Budete je neustále hledat, budete mít o ně strach. Bude těžké je udržet doma. Nic jim nezabrání, aby našli něco, co nikdy předtím. Rok 2016 bude plný překvapení.

Zdraví: Zvědavost vaší kočce velí zkoušet i nemožné. Pozor tedy na otravy jedovatými kytkami, nevhodným jídlem a podobně. Dejte pozor, aby si někde neublížila. Tento rok bude bohužel hlavně o úrazech. Připravte si lékárničku a dostatečně s předstihem zkontrolujte její obsah.

Na co se zaměřit: Pokuste se svou kočku držet více doma. Zabezpečte její okolí (balkon, nevhodné květiny a jídlo). Dopřejte jí bezpečné hračky, které její novou vášeň pro poznávání uspokojí.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Tvrdohlavost vaše kočka ve znamení býka prostě nezapře. Na vaše volání tedy pravděpodobně nepřijde, a pokud ano, bude za to očekávat odměnu. Nový rok tedy bude ve znamení uplácení a opatrného zacházení s vaší kočkou. Co s tím ale naděláte, taková vaše kočka prostě je. Tedy nic zase až tak zvláštního vás v novém roce s vaší kočkou nečeká. Můžete se sice pokusit o nějaké převýchovné metody, ale pravda je takové, že dvakrát úspěšné nebudou.

Zdraví: Můžete očekávat problémy s dásněmi nebo zuby. Tlamička vaší kočky bude citlivé místo a tak pro jistotu preventivně kontrolujte, zda je vše v pořádku. Preventivní návštěva veterináře by rovněž neškodila.

Na co se zaměřit: Převýchova příliš úspěšná nebude, ale jestliže bude mít vaše kočka dobrou náladu, třeba ji alespoň naučíte přijít na zapískání. Nevzdávejte to.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vaše kočka se bude snažit upoutat vaši pozornost a to za každou cenu. Blíženci nejsou žádní hlupáci, mají za ušima a proto pokud to alespoň trochu půjde, budou se s vámi snažit manipulovat a to ze zcela jasných důvodů. Budou chtít pohladit, pochovat nebo získat nějakou tu dobrotu či novou hračku. Budou se vás snažit si otočit kolem tlapky. Nechte je. Podrbání nic nestojí a hračku lze vyrobit. Mějte radost, že máte doma chytrou kočku. Máte být na co pyšní.

Zdraví: Zaměřte se více na stravu své kočky. V případě nevhodného krmiva by mohla mít zažívací potíže nebo problémy s vylučováním. Pravidelně kontrolujte kočičí WC, abyste případné problémy odhalili včas.

Na co se zaměřit: Zkuste svou kočku naučit něco nového. Je velmi inteligentní a tak by vaše snaha mohla přinést své ovoce. Co ji třeba naučit povel „sedni“ nebo přijít na písknutí? Zkuste to.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočka rakem (22. 6. – 22. 7.)

Ostražitost koček raků je trochu větší, než u koček běžně bývá. Jsou opravdu opatrné ke všemu neznámému. Každá nová věc je pro ně dobrodružstvím. Prožijte to dobrodružství s ní. Máte nového kamaráda nebo přítelkyni? Představte ji i své kočce a zkuste ji pozorovat jejíma očima. Třeba zjistíte úplně nové věci. Zkuste svůj svět obohatit i o její pohled. Budete tak mít se svou kočkou k sobě blíž.

Zdraví: Svou pozornost zaměřte na kvalitu srsti své kočky. Nemusíte dělat nic speciálního. Bude stačit pravidelná prohlídka a nepřehlížet jakékoliv anomálie. Řešte případné problémy včas.

Na co se zaměřit: Všímejte si své kočky v tomto roce o něco více. Dejte jí svou lásku a čas. Váš kočičí ráček se tak zklidní a i jeho výpady budou mírnější. Nové věci se jí pak budou přijímat snáz.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ať se budete snažit, jak chcete, svou kočku nepřelstíte. Má své zvyky a nehodlá je měnit. Raději nezkoušejte měnit místo jejího pelíšku nebo kočičího WC. Mohlo by se stát, že si najde náhradu dle svého uvážení a z toho byste nemuseli vůbec mít radost. Zkuste se k ní chovat jako k sobě rovným a třeba to přinese požadovaný výsledek. Nepodceňujte svou kočku.

Zdraví: Svou kočku hlídejte hlavně na jaře. Především pokud není sterilizovaná. A jestliže opravdu chcete mít jistotu, že se u vás doma neobjeví několik koťátek, raději ji nechte vykastrovat včas. Jestliže u vaší kočky tento problém nehrozí, pak je ale možné, že přijde na svých toulkách k úrazu. Dejte na ni pozor.

Na co se zaměřit: Od své kočky byste se mohli učit – především klidu, zaujetí pro věc, rychlosti, přesnosti a spoustě dalších věcí. Pozorujte svou kočku a učte se!

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestliže máte doma kočku pannu, pak nebude rok 2016 ničím výjimečný. Nemusíte se tedy bát nějakých nečekaných překvapení. I když jedna drobnost by tu přesto byla. Kočky ve znamení panny budou opravdu velmi pozitivně naladěny na seznamování. Jestliže tedy přemýšlíte o pořízení nějakého dalšího zvířátka, právě tento rok bude nakloněn klidným seznámením. A malé varování - může se dokonce i stát, že si vaše kočka přivede domů nového kamaráda sama.

Zdraví: Posilujte imunitní systém své kočky. V jarních a podzimních měsících by mohla být náchylnější k nemocem. Zkuste ji za špatného počasí a chladu držet více doma.

Na co se zaměřit: Vaše kočka se chce družit. Je opravdu přátelská a mazlivá. Dopřejte jí svou pozornost kdykoli to jen bude možné. Budou z vás tak nerozluční přátelé.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočky ve znamení vah jsou opravdu akční. Aktivnější znamení již není. Jejich životním heslem je „hra nebo život“. Radost, legrace a zábava – tak by se dal shrnout jejich den, ale i život. V tomto roce to nebude jinak. S takovým mazlíčkem se nudit nebudete. Se svou kočkou si užijete spoustu legrace a to se přece počítá. Zkuste si z ní vzít příklad a váš život bude bohatší. Bavte se se svou kočkou!

Zdraví: Hlídejte ouška a oči své kočky. V rámci hry se dostane i do zaprášených míst a její uši by tak mohly být znečištěné. Kontrolujte je pravidelně, ať si vaše kočka nemusí kazit dobrou náladu. V horším případě by se jí mohla rozjet nějaká infekce.

Na co se zaměřit: Není nad to mít náladu ještě lepší, než jste doufali. Zkuste ji zlepšit i své kočce a za její pozitivní vliv na vás jí odměňte. Nová hračka jí jistě potěší.

 

Kočičí horoskop štír

Kočka ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Štíra, nezůstanou dlužné vůbec nic, proto velký pozor na to, jak se k nim budete chovat. Vlídnost oplatí stejně jako hrubé chování. Čili pokud chcete mít doma pohodového miláčka, který si rád zavrní na vašem klíně, buďte k němu vstřícní a pokuste s ním být co možná nejčastěji. Vrátí se vám to i s úroky.

Zdraví: pozor, aby neprochladli. Močové cesty a ledviny budou více citlivé úplně na vše. Zkuste této hrozbě trochu přizpůsobit stravu a hlavně pozor na prostydnutí.

Na co se zaměřit: zkuste vymýšlet hry, které se svým chlupatým mazlíčkem budete hrát. Budete tak k sobě mít opravdu blízko. Jinak, kočičky velmi rády hrají třeba schovávanou.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Narození ve znamení Střelce budou mít velmi aktivní rok, to se týká i kočiček. Nudit se s nimi tedy rozhodně nebudete. Na druhou stranu, velmi snadno poznáte, pokud nebude vše v pořádku, co se týká zdraví. Jakmile jim totiž něco bude, poznáte to právě na tom, že jejich aktivita na delší dobu klesne. Takže alespoň budou snadno čitelní a hlavně hodně hraví.

Zdraví: vzhledem k aktivitě, kterou budou oplývat, hrozí hlavně úrazy. Po zdravotní stránce jako takové by měli být v pořádku, až na malé výjimky. Více hlídejte hlavně starší jedince.

Na co se zaměřit: měli by mít dostatečný výběh. Jinak jim byt stačit asi nebude. Pokud se totiž rozhodnou si zařádit, moc ohledů brát nebudou. Tak alespoň vzácnější kousky hlídejte.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

U kočiček, které se narodily ve znamení Kozoroha, nebude nic, co by vás nějak více překvapilo. Snad jen jarní období bude trochu aktivnější a budou se i více projevovat. Jinak se připravte na mazlíčka tak, jak ho znáte. Zkuste ho trochu rozpohybovat třeba tím, že nakoupíte nebo vyrobíte nové hračky či vymyslíte nové hry. Jinak budou spíše odpočívat.

Zdraví: nehrozí nic mimořádného. Občas nezapomeňte vyčistit ouška či očička, prohlížejte drápky, zda nejsou přerostlé a vůbec se věnujte pravidelné hygieně. Mělo by to být dostačující.

Na co se zaměřit: zkuste se svým miláčkům více věnovat, budou totiž právě vaši přítomnost dost vnímat a také si ji užívat. Dopřejte jim to tedy. Do budoucna toto chování oceníte.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočka Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud by se daly kočičky ve znamení Vodnáře shrnout do jednoho slova, byla by to „tvrdohlavost.“ Pokud se jim totiž nebude cokoliv zamlouvat, prostě je nedonutíte vůbec k ničemu. Budete se tedy muset obrnit větší trpělivostí. Zkuste zahájit už teď diplomatické jednání a trochu vašemu miláčkovi vysvětlit, že nic není zadarmo, že si musí něco zasloužit.

Zdraví: dásně a zoubky, ale také srst a kůže budou trochu citlivější v novém roce. Tak se více zaměřte právě na to. Pravidelné vizuální prohlídky by měly být samozřejmostí.

Na co se zaměřit: není nic jednoduššího, než odměnit za každou dobře vykonanou věc. Takže, pokud se vašemu mazlíčkovi cokoliv povede, dejte najevo, že si toho opravdu ceníte.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kočičí Rybky budou celkem nekonfliktní. Vyzdvihnout snad lze jen to, že si budou některé věci dost brát osobně. Hlavně tedy hrubější chování. To se jim vryje do paměti skoro nesmazatelně. Pokud cokoliv provedou, zkuste už teď odpustit. Nebo vyčinit tak, aby to nevypadalo příliš nevybíravě. Prostě je to stejné jako s lidmi. Mají citlivější povahu.

Zdraví: stejně jako lidé, mohou i kočičky trpět depresemi a špatnými náladami. To bude hrozit ale jen tehdy, přijdou – li si nedoceněné a zbytečné. Tak na to stále myslete.

Na co se zaměřit: hodně si s nimi hrajte a pokuste se jim být na blízku tak často, jak to jen půjde. Dost si právě tohoto postoje budou cenit. Navíc, získáte tak i skvělého kamaráda.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?