Novoroční horoskop pro psy, fenky a štěňata

3. ledna 2011

Dnes vám přinášíme speciální novoroční horoskop pro vaše pejsky. Přejeme vám i vašim hafíkům spoustu zdraví a štěstí po celý rok 2011.

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Psí Beránci se vyznačují tvrdohlavou povahou, ale vaši čtyřnozí chlupáčci to tento rok určitě tolik přehánět nebudou. Máte tedy velkou šanci s nimi skvěle splynout a také je toho hodně naučit. Rádi vás poslechnou, ovšem v případě, že za to také něco dostanou. Nepohrdnou sice pamlskem, ale přivítají hlavně pohlazení.

Na co se zaměřit: pokud plánujete nějaké sportovní vyžití, ve kterém bude figurovat i váš pejsek, není lepší období.

Zdraví: dobře hlídejte vašeho chlupáčka, aby neprochladl. Velmi citlivé totiž budou hlavně močové cesty a také ledviny.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

U vašich chlupatých Býků nečekejte velké změny. Vše bude při starém, proto se také nemusíte na nic mimořádného připravovat. Trochu se jen obrňte trpělivostí, protože právě ta bude nutná. Chvílemi se totiž zapomenou a ukážou vám, že jsou to osobnosti, se kterými si rozhodně nemůžete dělat, co chcete.

Na co se zaměřit: vašeho miláčka máte sice dobře prokouknutého, ale stejně dobře sledujte jeho náladu. Odhadnete tak, co má za lubem.

Zdraví: dobře hlídejte jejich srst a také kůži. Stále je prohlížejte a dbejte na pravidelnou údržbu. Kvalitní kartáče budou nezbytností.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

U Blíženců občas sice nevíte, na čem jste, ale na druhou stranu, pokud s nimi sdílíte domácnost dostatečně dlouho, víte moc dobře, co na ně platí. Pokud se tedy budou tvářit, že oni nic, věřte, že zrovna něco provedli. Nebudou to ale prohřešky neodpustitelné. Jen vám trochu zamotají hlavu a provětrají peněženku.

Na co se zaměřit: více se jim věnujte, protože pak budete mít vše pod důkladnou kontrolou. Budete moci také rychle zasáhnout.

Zdraví: i pejskové mají občas problémy s kostmi a klouby. Hlavně tedy šlechtění jedinci. Zkuste jim tedy tímto směrem upravit stravu.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pejsci ve znamení Raka jsou citliví a některé věci a podněty si berou příliš. Tento rok to, bohužel, nebude jiné. Bude nutné k nim přistupovat trochu citlivěji a s větší péčí. Ocení to a zároveň s nimi bude i jednodušší pořízení. Věnujte jim tolik času, kolik jen můžete. Zkuste i sport, do kterého se zapojíte i vy.

Na co se zaměřit: dobře si všímejte jejich očí, ty totiž hodně prozradí. Uvidíte, jakou mají zrovna náladu a co zrovna chtějí.

Zdraví: pozor na citlivější zažívání. Trochu jim upravte stravu a kupujte kvalitnější krmivo. Není pro ně vhodné člověčí jídlo.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

U Lvů, a to i u těch psích víte vždy, na čem jste. Jejich povaha je jasná, protože dávají také jasně najevo, co vlastně chtějí. Tento rok to bude ale trochu náročnější. Budou se hledat, ale mají svým způsobem jasno. Tak jim jen trochu pomozte v případě, že sami nebudou vědět, co právě chtějí.

Na co se zaměřit: hodně s nimi komunikujte, bude to potřeba. Pak totiž budete moci snadněji odhadnout, co si jejich dušička žádá.

Zdraví: určitě víte, že existují i pasty a kartáčky pro psy. Chrup bude nutné trochu více hlídat, protože budou mít sklony k tvorbě zubního kamene.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pejsci ve znamení Panny si trochu budou plést, kdo je doma pánem. To znamená, že občas budete trochu níže v teritoriálním postavení. Měli byste to ale ohlídat, protože by se mohlo snadno stát, že vám přerostou přes hlavu. Pak si s nimi nebudete vědět rady. Pokud k tomu ale dojde, bude nutné profesionální vedení, třeba na cvičišti.

Na co se zaměřit: měli byste být se svým čtyřnohým miláčkem ve stálém kontaktu. Pak budete mít vše pod důkladnou kontrolou.

Zdraví: bude toho více, co budete muset hlídat. Zaměřte se ale hlavně na imunitní systém a také na uši a oči. To bude nejdůležitější.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Již samotné znamení vypovídá o tom, co je těmto chlupáčkům dané. Vše si musí očmuchat, okoukat a přesvědčit se, že je vše tak, jak má být. Tento rok bude tato vlastnost trochu více vidět. Bude to tedy vyžadovat jediné - větší trpělivost a také lepší přístup. Máte tedy rozhodně co dohánět. Ale pokud víte, jak na ně, nebude to až takový problém.

Na co se zaměřit: pokud uvidíte, že váš miláček váhá, zkuste mu vysvětlit, že jeho přístup není nutný. Rozumí vám a také na vás dá.

Zdraví: pozor na prochladnutí a také na horní cesty dýchací a plíce. Každé nastydnutí by pak mohl být docela vážný problém.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Štíra, mají pěkně za ušima. To ale poznáte pokaždé, když po nich budete něco chtít. V jejich inteligenci není absolutně žádná trhlina a vše otočí rychle tak, jak chtějí oni. Často tedy budete v němém úžasu, že vás opět a zase pěkně obelstili. Rozhodně je to ale věc, které se dá i docela dobře využít.

Na co se zaměřit: zkuste s nimi komunikovat více, než jste zvyklí. Dokážete jim pak snadněji předat myšlenky, které uvedou hravě do praxe.

Zdraví: více hlídejte uši. Často je prohlížejte a dbejte hlavně na prevenci, to znamená pravidelně je čistit a občas prokapávat.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud budete chtít mít svého psího Střelce pod důkladnou kontrolou, nebude to až tak jednoduché. Zkuste mu ale lépe porozumět, nemyslí to zle. Jen si jedná přesně podle svého znamení, které v tomto roce trochu podtrhne. Takže nic moc mimořádného vás nečeká. Jen vám občas půjde hlava kolem, ale to vyřeší delší procházky.

Na co se zaměřit: budete muset trochu více zintenzivnit venčení nebo se postarat, aby váš mazlík měl větší výběh třeba na zahradu.

Zdraví: více si všímejte toho, čím se váš miláček láduje. Jeho zažívání bude totiž trochu více podrážděné a také citlivé.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorohové mají sami se sebou občas dost starostí, ale tentokrát to bude mnohem jednodušší. Jejich prozíravost a nedůvěřivost sice nikam nezmizí, ale budou to mít více pod kontrolou. Tím pádem vy také. Práce s nimi tedy bude jednodušší, čehož v tomto roce určitě využijte. Máte možnost vychovat skvělého a poslušného pejska.

Na co se zaměřit: více tréninku a výcviku rozhodně neuškodí. Nechejte ho ale také občas odpočinout, aby neztratil chuť a odhodlání.

Zdraví: pozor na ledviny a močový měchýř. To znamená, že by rozhodně neměl prochladnout. Dohlédněte, aby byl stále v teple.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, budou mít tendence trochu vlčit. Nezbude, než se jim opravdu dokonale věnovat a mít je více pod kontrolou. Bude to tedy rok vychovávání a okřikování, ale pokud nepovolíte, na jeho konci budete moci udělat úžasnou rekapitulaci, při které budete spokojeni nejen vy, ale i váš čtyřnohý přítel.

Na co se zaměřit: dávejte pozor na to, co váš miláček zrovna dělá. Jakmile se nebudete dívat, jeho fantazie nebude znát mezí.

Zdraví: chrup a dásně budou více choulostivé. Vše ale spraví důkladná prohlídka, která by měla být pravidelná a také zvýšená péče.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Psí Ryby mají trochu tendenci dělat si, co chtějí. Tento rok to nebude jiné. Čili nic, co byste neznali. Ale na druhou stranu můžete spoustu věcí ovlivnit. Například tím, že vašeho miláčka povedete přesně tak, jak je mu nejbližší. Najděte mu vhodné vyžití a půlka starostí bude za vámi. Sice si občas zazlobí, ale tak by to mělo být.

Na co se zaměřit: bude důležité vybrat přesně tu aktivitu, kterou bude váš miláček vykonávat s láskou a která ho bude bavit.

Zdraví: zaměřte se na srst a kůži. Pravidelně obojí prohlížejte a do jídelníčku zařaďte přesně ty doplňky, které právě toto podporují.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?