NOVOROČNÍ horoskop pro psy na rok 2013

31. prosince 2012

Zajímá vás, jaký bude rok 2013 pro vašeho psího mazlíčka či mazlíčky? Máme pro vás velký novoroční horoskop.

Horoskop pro psy - beran

Pes beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, víte jistě, že to s ním občas není úplně jednoduché. Ale co se dalšího roku týká, bude to přece jen trochu lepší. Máte tedy možnost se pustit i systematičtějšího výcviku. Do roka tak můžete mít doma hodně poslušného a vychovaného pejska, pokud tomu už tak není. Můžete se dokonce pustit i do výcviku složitějšího pro případ, že máte v plánu něco speciálního.

 

Zdraví: zkuste se více zaměřit na oblast hlavy. Hlídejte ouška, oči, ale také zuby a dásně. Nejspíš budou mít trochu sklony k tvorbě zubního kamene. Zkuste tedy občas navštívit i veterinární ordinaci.

 

Na co se zaměřit: chcete mít doma nejen kamaráda, ale také schopného pomocníka? Máte možnost. Klidně se nechá naučit nosit bačkory či nákup. Jen pozor na to, aby ho nezmáhaly příliš těžké tašky.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

U psích Býků si nemůžete být jisti ničím. Jejich nálady se budou docela rychle střídat a to podle toho, jak se budou cítit. Na druhou stranu, nebudete na pochybách, jak na tom váš chlupatý mazlíček zrovna je. Jasně totiž dá najevo, jak se cítí a jakou má náladu. Toho se dá poměrně snadno i využít v případě, že plánujete systematický výcvik. Pokud nebude dobře naladěn, moc toho nezmůžete a naopak.

 

Zdraví: více hlídejte tlapky, taky polštářky na tlapkách. Jakákoliv byť i drobná poranění ihned ošetřete a hlavně důkladně hlídejte. Nic nenechávejte na později nebo dokonce bez povšimnutí.

 

Na co se zaměřit: nálady vašeho mazlíčka by neměly kazit pouto mezi vámi. To znamená, pokud se nebude až tak dobře cítit nebo chovat, zkuste ho i tak pochválit nebo pohladit. Vyplatí se to.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v blížencích (21. 5 – 21. 6.)

Pejsci ve znamení Blížence nebudou úplně dobře snášet samotu. Pokud máte doma chlupáčka, který je sám a nemáte možnost se mu věnovat stále, měli byste popřemýšlet o nějakém kamarádovi. Častá samota by se mohla podepsat na jeho psychice. Nemusí se jednat nutně o kamaráda stejného druhu. Snese se i s kočkou, králíčkem, prostě s někým, kdo mu společnost dělat bude. Nejlépe ale vámi.

 

Zdraví: trochu více se zaměřte na imunitní systém. Dávejte pozor na prochladnutí, pokud není zvyklý být často venku. Nakupte kvalitní potravu a také potravinové doplňky, které imunitu podporují.

 

Na co se zaměřit: nejvíce ocení chvíle strávené s vámi a je jedno, za jakých okolností to bude. Přítomnost druhého jedince mu prostě bude dělat velmi dobře. Tak myslete především na toto.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud se váš pejsek narodil ve znamení Raka, budete mít doma vyrovnaného a spíše klidnějšího jedince. Až na malé výjimky to bude rok pohodový, pokud ho budete trávit vedle svého chlupatého společníka. Vzhledem k jeho přátelské povaze můžete zkusit i nějaké to seznámení. Například s novým zvířecím druhem. Do budoucna se budete moci těšit z nerozlučné a milující dvojice.

 

Zdraví: zuby a dásně budou tím, čím byste se u svého mazlíčka měli zabývat nejvíce. Jinak není potřeba se o jeho zdraví obávat. Ovšem neznamená to, že můžete vše hodit za hlavu, proto pozor.

 

Na co se zaměřit: hlavně v teplém a příjemném počasí ocení dlouhé procházky na místech, kde nemusí být až tak hlídán. Čerstvý vzduch pro něj bude jako balzám, který zhojí skoro všechno.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaši pejsci ve znamení Lva tohoto tvora nezapřou. Jejich nálada bude hlavně dost odvážná a vzhledem k tomu, že se budou bát máločeho, mohlo by občas dojít k nějakému nedorozumění. Tak ho raději trochu více hlídejte. Předejdete tak pocitu druhých, že máte nepřístupného nebo dokonce zlého psa. Myslí to ale velmi dobře. Jde mu o blaho jeho dvounohého kamaráda a hodlá ho bránit skoro pořád.

 

Zdraví: ledviny a močové cesty by mohly být trochu citlivější. Proto sledujte veškeré změny, co se zdravotního stavu týká. Jen pro klid duše. Preventivní prohlídky by také měly být samozřejmostí.

 

Na co se zaměřit: výcvik byste měli v tomto roce opravdu zvážit, hlavně proto, jak bude nastaven. To se týká všech plemen i vzrůstu. Budete tak klidnější a můžete se později těšit z hodného pejska.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na psí Panny budete muset jít tak trochu opatrně a mírně diplomaticky. Chaos, který je trochu obklopuje, by mohl způsobit, že oni sami budou poměrně často dost zmatení a nebudou přesně vědět, co se po nich chce. Tak mu trochu pomozte třeba tím, že budete trpělivě všechno vysvětlovat a také láskyplně ujišťovat, jak moc ho milujete. Prostě si na to potrpí, tak mu to dejte plnými doušky.

 

Zdraví: srst by měla být pravidelně udržována a to hlavně u dlouhosrstých plemen. I ta krátkosrstou ale raději nezanedbávejte. Také prohlížejte citlivá místa, zda se v nich nenacházejí parazité.

 

Na co se zaměřit: pokud víte, jak na svého miláčka a co na něj platí, je to skvělé, pokud ale ne, měl by vás někdo zkušený poučit. To hlavně proto, aby do budoucna nedošlo k tomu, že něco pokazíte.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Na psí Váhy můžete mňoukat, kdákat, krákorat. Klidně použijte jakoukoli cizí řeč, a pokud do ní vložíte jasný vzkaz, pochopí. Jejich inteligence bude na velmi vysoké úrovni. Toho se dá samozřejmě velmi dobře využít. Takže, pokud byste rádi, aby váš pejsek uměl něco speciálního, můžete se klidně pustit do vycvičení přesně té dané věci. Je docela možné, že budete velmi překvapeni a nadšeni.

 

Zdraví: není nejspíš nic, co by bylo nutné více řešit. V každém případě se ale zaměřte na dásně hlavně u starších jedinců. Pravidelně je prohlížejte a pokuste se čistit pravidelně zuby. Nic tím nezkazíte.

 

Na co se zaměřit: nebudou mít problémy se cokoliv naučit a následně si to nastálo zapamatovat. Proto pozor, aby nedošlo k tomu, že bude umět skvěle právě ty věci, které vůbec nechcete, aby uměl.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na vaše psí Štíry se budete moci spolehnout pokaždé, když je budete potřebovat. Milují vás a jsou tím nejlepším, co vás mohlo v životě potkat. Tuto lásku byste ale měli opětovat. Jsou nastaveni na své dvounožce opravdu hodně a jejich láska je skutečně bezbřehá. Proto stále myslete na to, jak mu udělat radost. Jen tím umocníte přesně to, co cítí. Do budoucna máte vedle sebe opravdového kamaráda.

 

Zdraví: zažívání by mohlo být trochu citlivější, proto pozor hlavně na jedince, kteří mají sklony například k torzi žaludku. Stále hlídejte příjem potravy a soustřeďte se spíše na potravu kvalitnější.

 

Na co se zaměřit: stále se mu věnujte, nebo alespoň tak často, jak to jen jde. Tato péče se do budoucna vyplatí. Jak už bylo řečeno, vrátí vám to i s úroky. Své dvounožce prostě miluje nadevše.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci by mohli být čas od času trochu nervózní a mohli by se chovat nestandardně. Můžete tomu snadno předejít, pokud si ho budete dobře všímat. Pokud svého miláčka znáte, jeho reakce vás již nyní nepřekvapí. Ale jistota je jistota. Mají někdy zakódováno něco moc a jindy zase spíše méně. Pokud je váš pejsek hlídací, on sám by bez dozoru zůstat neměl hlavně tehdy, pokud dorazí kdokoliv cizí.

 

Zdraví: dýchání a plíce vůbec by měly být více pod vaším dohledem. Pokud se stane, že prochladne, nejspíš se ihned objeví kašel a problémy v tomto směru. Pozor tedy právě na různé druhy nachlazení.

 

Na co se zaměřit: není potřeba si něco připouštět více než jindy. Dávejte hlavně pozor na to, jak se chová v přítomnosti ostatních psů či jiných zvířat a návštěv. Jinak si můžete v klidu užívat svého mazlíčka.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci ve znamení Kozoroha by mohli být trochu citlivější, a to hlavně v jarním a pak podzimním období. Proto zkuste být mírnější i v případě, že máte doma hyperaktivního jedince, kterému není nic svaté. Pokud jste to vydrželi doteď, vydržíte to s ním jistě rádi i nadále. Jde hlavně o to, aby případné tresty nedopadly spíše na ne úplně dobrou půdu. V každém případě tato období budou kritická.

 

Zdraví: více v ohrožení budou pohlavní orgány a je jedno, jakého pohlaví váš mazlíček je. Proto sledujte každou anomálii, a pokud zjistíte, že není vše v pořádku, řešte to co nejrychleji.

 

Na co se zaměřit: cílený výcvik by nebyl od věci. Váš pejsek je za prvé velmi dobře nastaven a za druhé vzhledem k jeho citlivějším výkyvům budete vědět, co s tím. Nic v tomto směru nepodceňujte.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na pejsky ve znamení Vodnáře budete muset být trochu opatrnější. Sice poslechnou, pokud to bude nutné, ale jinak si budou hlavu umět postavit. V tomto případě pozor na to, jak budete jednat. Každé ošklivé slovo nebo dokonce fyzický trest by mohl zanechat následky. Pokud ale znáte svého miláčka, není potřeba se obávat. Spíše se soustřeďte na společné chvíle, procházky, kterých si opravdu užije.

 

Zdraví: kůže a srst budou citlivější, proto svoji pozornost zaměřte právě sem. Při každém česání dobře sledujte, jak kůže vypadá. Vše, co se vám nebude zdát, řešte. Předejdete případným problémům.

 

Na co se zaměřit: buďte vlídní a mírní a nebudete muset řešit žádné zvláštní problémy. Své znamení prostě nezapře. Stejně se navíc chovají i lidé, proto ke svému mazlíkovi přistupujte naprosto stejně.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U pejsků, kteří se narodili ve znamení Ryb, se můžete těšit na hodně zajímavý rok. Budou plni energie a radosti. Jsou takto nastaveni obecně, ale nyní se právě tyto energie znásobí a vy si užijete úžasného společníka, který nezkazí žádnou legraci. Mají prostě dobrou náladu, se kterou se nejspíš narodili, tak je takové i berte. Nejspíš se totiž občas zapomenou a zaskotačí i trochu více, než je nutné a přípustné.

 

Zdraví: zažívání a imunitní systém by mohly být citlivější, proto upravte trochu stravu a také denní režim. Procházky by měly být na místech, kde není velký ruch a hlavně zplodiny z výfuků aut.

 

Na co se zaměřit: i šťastný pejsek potřebuje vedení, aby nerošťačil příliš. Tak o tom zkuste popřemýšlet. U pejsků, kteří jsou spíše doma, bude dobré, když si necháte poradit od odborníka.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?