NOVOROČNÍ horoskop pro psy na rok 2017

1. ledna 2017

Všichni se asi těšíme na to, co nám přinese rok 2017. V našem horoskopu se dozvíte, co vás čeká v novém roce s vaším mazlíčkem. Přečtěte si horoskop a hned budete vědět, na co se připravit. Třeba s býky to nebude úplně snadné. A co čeká ostatní znamení?

Horoskop pro psy - beranPes ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Se psy ve znamení berana to není občas úplně jednoduché, což jistě víte. V tomto roce, to budete mít ale o něco snazší. Budete mít možnost pustit se do cíleného výcviku a ke konci roku byste již doma mohli mít poslušného a vychovaného psa. Jestliže již poslušný je, pak máte možnost zkusit nové psí sporty jako je dog dancing nebo agility.

Zdraví: Zaměřte se na pravidelné kontroly uší a ústní dutiny. Vás pes v beranu bude mít sklon k vyšší tvorbě zubního kamene. Zkuste tedy pravidelně čistit zuby a v případě potřeby včas navštivte veterináře.

Na co se zaměřit: Jestliže chcete mít doma nejen nejlepšího přítele, ale také pomocníka, naučte svého psa třeba přinést bačkory nebo noviny. Dávejte jen pozor, aby to byla pro vašeho psa pořád legrace a ne jen povinnost.

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Zrozenci v býku budou hodně nevypočitatelní. Budou náladoví a ikdyž nebude zrovna duben, jejich nálady se budou střídat jako aprílové počasí. Nemusíte ale mít strach, nemocní nebudou. Možná jen budou trochu smutní ze špatného počasí nebo naopak naprosto nadšení z nové hračky.

Zdraví: Hlídejte tlapky, především polštářky na tlapkách. V zimním období mohou hodně popraskat kvůli soli. I drobná poranění důkladně ošetřete a hlídejte.

Na co se zaměřit: Nenechte se rozhodit výkyvy nálad vašeho psa. Ať už se nechová nebo neposlouchá zrovna nejlépe, zkuste ho i tak podrbat za uchem. Nenechte si zkazit vaše vzájemné pouto.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciPsi v blížencích (21. 5 – 21. 6.)

Tento rok bude váš blíženec více závislý na vaší přítomnosti nežli kdykoliv předtím. Nebude chtít být sám a proto, jestliže nemáte možnost s ním trávit hodně času, zkuste mu pořídit kamaráda. V případě, že by byl váš pes často sám, podepsalo by se to na jeho náladách i chování. Radost vašemu psovi určitě udělá i kamarád jiného druhu (kočka, králíček), který mu bude společníkem.

Zdraví: Zaměřte se na posílení imunity vašeho psa. V zimním období ho pak nenechejte prochladnout a nestyďte se mu dát obleček. Jeho klouby a páteř to jistě ocení, obzvláště, zda již máte psa seniora.

Na co se zaměřit: Největší radost bude mít z vaší přítomnosti a společně stráveného času. Myslete na to, a jakmile budete mít trochu volného času, vymyslete něco, co můžete dělat společně.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Jestliže máte doma psa ve znamení raka, pak vás čeká klidný a pohodový společný rok. Raci budou klidní a vyrovnaní. Až na drobné výjimky bude tedy rok 2017 ideální. Přátelská povaha vašeho psa je ideální na to, aby se seznámil s dalšími zvířaty. Zkuste tedy najít parťáka na společné venčení. Váš pes z toho bude mít neskonalou radost.

Zdraví: Dásně a zuby vašeho psa bude přesně to, čím byste se měli zabývat nejvíce. Dělejte pravidelné kontroly. Jinak nemusíte mít o zdraví svého psa strach.

Na co se zaměřit: V příjemném slunném počasí váš pes nejvíce ocení dlouhé procházky v místech, které ještě nezná a může si je nerušeně bez většího hlídání prozkoumat.

 

Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. – 22. 8.)

To, že je váš pes ve znamení lva, je na první pohled patrné. Krále zvířat v sobě prostě nezapře. Bude odvážný a bát se bude opravdu máločeho. To by mohlo být někdy trochu nebezpečné. Raději ho o něco více hlídejte, aby nedošlo k nechtěnému nedorozumění nebo dokonce zraněním.

Zdraví: Váš pes by mohl snadno nachladnout. Bude citlivější na ledviny a mohlo by dojít i k problémům s močovými cestami. Sledujte tedy bedlivě, jakékoliv změny v jeho chování a v případě nutnosti dojděte na prohlídku k veterináři.

Na co se zaměřit: Bylo by dobré se zaměřit na výcvik, už proto, jak bude v tomto roce váš pes nastaven. Především základní výcvik a socializaci není nikdy na škodu zopakovat.

 

Horoskop pro psy - pannaHoroskop pro psy a feny panny (23. 8. – 22. 9.)

Se psy ve znamení panny bude nutné tento rok jednat diplomaticky. V novém roce budou trochu chaotické a zmatené. Občas budou mít problém pochopit, co se po nich chce. Zkuste jim trochu pomoci. Trpělivě je učte, vysvětlujte a vždy je ujistěte, že je máte rádi.

Zdraví: Pravidelně udržujte srst a obzvláště na jaře pak kontrolujte kvůli blechám, v létě pak kvůli klíšťatům. Pravidelně pečujte i o srst krátkosrstých plemen.

Na co se zaměřit: Jestliže rozumíte svému psovi, pak je to skvělé. Ale pokud zase až tak úplně ne, tak se zkuste poradit se zkušeným výcvikářem, ať nic na vašem společném vztahu tento rok nepokazíte.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se budou překonávat. Všichni psi ve znamení vah budou vynikat svou inteligencí. Pochopí i vaše jemné náznaky a poslouchat budou na slovo. Jestliže ale některé povely ještě neznají, nevadí. Rychle se je naučí. Tento rok bude přát výcviku i novým psím sportům. Nebojte se toho, váš pes bude nadšen.

Zdraví: U zrozenců vah asi není nic třeba řešit. Nicméně pravidelně prohlížejte srst kvůli parazitům a stříhejte drápky.

Na co se zaměřit: Váš pes nebude mít problém se cokoliv naučit, tedy využijte toho. Pozor ale na to, aby se nenaučit i ty věci, které zrovna nechcete.

 

Horoskop pro psy - štírHoroskop pro štíry (24. 10. – 22. 11.)

Váš pes vás miluje. Budete se na něj moci kdykoliv spolehnout. Kdyby se na vás někdo snad špatně podíval nebo vám chtěl dokonce ublížit, dá jasně najevo, že takto se k vám nikdo chovat nesmí. Snažte se svému psovi jeho péči o vás vrátit. Pečujte o něj, dělejte mu radost. Získáte tak toho nejlepšího kamaráda a parťáka.

Zdraví: Dbejte na správné stravování vašeho psa. Kupujte kvalitní krmiva a v chladnějším období vitamíny. Pozor na plemena, která mohou mít problémy s torzí žaludku. Nekrmte ho před větší fyzickou aktivitou.

Na co se zaměřit: Věnujte svůj volný čas svému psovi. Vrátí vám to stonásobně. Svého pána totiž miluje nadevše.

 

Horoskop pro psy - střelecKdyž je pes ve střelci (23. 11. – 21. 12.)

Vypadá to, že si váš pes dal novoroční předsevzetí a chce vám dokázat, že zvládne vše, co po něm chcete. Pokud si ho budete více všímat, zjistíte, že se opravdu snaží poslechnout na slovo. Jestliže bude občas nervózní, tak to bude jen proto, že to cítí z vás. Proto se snažte být v klidu a pak budete nerozlučná dvojka.

Zdraví: Je možné, že na jaře bude mít váš pes problémy s dýcháním. Jestliže ano, bude to tím, že prochladl při „lítání“ po venku, když ještě nebylo tolik teplo. Držte ho tedy v teple a nenechte ho zbytečně nachladnout.

Na co se zaměřit: Užívejte si společně strávený čas, a jestliže chcete, zkuste se svým psem některý psí sport, třeba agility. Uvidíte, že se vám povede dobře.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ať už je váš pes klidnější nebo hyperaktivní, v novém roce bude citlivý. Zkuste na něj být mírnější i přesto, že nebude vždy poslušný. Hlavně dejte pozor na to, aby případný trest nebyl nespravedlivý. Váš pes by vám to nemusel dlouho odpustit.

Zdraví: Jestliže máte doma fenku, pak jí může hrozit zánět dělohy. Sledujte proto každou změnu v jejím chování. A jestliže máte psa, i jeho pohlavní orgány jsou v ohrožení. Nenechávejte nic náhodě a v případě nutnosti dojděte k veterináři.

Na co se zaměřit: Intenzivní výcvik vašeho psa nebude v tomto roce asi úplně možný. Bude příliš přecitlivělí. Zkuste se proto spíše zaměřit na upevnění vašeho vztahu.

 

Horoskop pro psy - vodnářPes vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pro vašeho psa nastává lenivé období. Většinu roku se mu nebude chtít z pelíšku. Zkuste ho nalákat na nové hračky. Také změna krmiva by mu prospěla. Vybírejte ale pouze krmivo s kvalitním složením. Uvidíte, jak pookřeje a hned bude aktivnější. Choďte s ním každý den na procházku, bude plný energie.

Zdraví: Vašemu psovi možná chybí nějaké vitamíny. Můžete pozorovat i zhoršení kvality srsti a stolice. Zkuste změnit krmivo a případně nechte psa prohlédnout veterinářem. Je možné, že má potravinovou alergii.

Na co se zaměřit: Abyste svého psa zase dostali do kondice, budete ho muset z počátku roku trochu nutit k pohybu. Brzo ale uvidíte, že se to vyplatí.

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Rok 2017 bude hodně zajímavý. Váš pes bude plný energie a radosti. Ne, že by do této doby nebyl, ale tento rok by svou energii mohl rozdávat. Nechte svého psa, aby vás rozveselil. Prospěje to vám oběma.

Zdraví: Zaměřte se na posílení imunity vašeho psa. Při svých aktivitách bude totiž potřebovat opravdu silný organismus. Nakupte vitamínové doplňky a kvalitní krmivo.

Na co se zaměřit: Dejte na svého psa pozor, aby si při své rozjařenosti nezpůsobil nějaký úraz. K procházkám vybírejte vhodné prostředí.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?